Reklama

#HAPPYLIFE

06.11.2018

Z tym facetem nigdy się nie umawiaj!

Z tym facetem nigdy się nie umawiaj! fot. instagram.com/thefragilitylesson

Reklama

 

Są faceci, od których każda z nas powinna trzymać się z daleka. Należą do nich ci zdradzający, ci którzy nigdy nie zadzwonią po pierwszej randce, ale także ci... niepozorni. Nie wiesz o czym mówimy? Już tłumaczymy!

 

Istnieje typ faceta, po którym nie spodziewasz się rozczarowania... przynajmniej nie na początku. Historia zaczyna się jak w bajce - poznajecie się, świetnie dogadujecie, czujecie się jakbyście znali się całe życie. Już w głowie układasz plan na przyszłość, oczyma wyobraźni widzisz ślub, dzieci - życie jest piękne! Co więcej, z jego strony sytuacja wygląda tak samo. Przedstawia Cię swoim przyjaciołom, ba! Nawet zostajesz zaproszona na obiad z rodzicami. Brzmi idealnie, ale takie nie jest - wszystko dzieje się bardzo szybko, tłumaczysz to sobie prawdziwą miłością czy odnalezieniem bratniej duszy, ale uważaj! Ta historia kończy się, tak szybko jak się zaczęła.

 

Nagle widzisz małe znaki ostrzegawcze, które ignorujesz. On nie dzwoni już tyle razy, wydaje się być trochę zdystansowany, aż nagle mówi, że to koniec. Zastanawiasz się - "jak to? Przecież jeszcze wczoraj mówił, że mnie kocha i naprawdę w to wierzył". Cóż... właśnie w tym jest problem.

 

Jeśli to Cię spotkało, to znaczy że poznałaś faceta o bardzo dużym sercu... na bardzo krótko. Taka relacja jest niebezpieczna bo nie spodziewasz się po niej niczego złego, nie jesteś gotowa na rozczarowanie bo wszystko układa się jak w bajce. On zakochuje się naprawdę szczerze, naprawdę w tą miłość wierzy, niestety bardzo szybko się ona wypala. Nie ma tu niczyjej winy, on taki po prostu jest, ale musisz pamiętać, że w momencie gdy raz powie nie - już nigdy tego zdania nie zmieni. Dopiero przy kolejnej dziewczynie.

 

Zobacz też: Sprawdzone sposoby na pozbycie się monotonii w związku!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!