Reklama

#HAPPYLIFE

02.11.2018

Znaki zodiaku, które nie muszą martwić się upływem czasu!

Znaki zodiaku, które nie muszą martwić się upływem czasu! fot. iStock

Nikt nie jest w stanie odgadnąć ich prawdziwego wieku.

Redakcja

Reklama

 

Wyglądasz na mniej lat niż masz w rzeczywistości? Mimo iż 18-stkę masz już dawno za sobą, w sklepach ciągle słyszysz pytanie o dowód osobisty? Nic, tylko się cieszyć! Te 3 znaki zodiaku nie muszą martwić się upływem czasu i zawsze będą wyglądać młodziej niż ich rówieśnicy! Zazdrościmy takich genów...

 

KOZIOROŻEC

Osoby spod tego znaku, mają problem z akceptacją siebie w wieku młodzieńczym. Borykają się z wieloma kompleksami, a jednym z nich jest zbyt dziecinny wygląd. Jednak po 30-stce zaczynają doceniać swój młody wygląd, rozkwitają emocjonalnie, a z każdą zmarszczką nabierają elegancji i piękna. Każdy chce się starzeć tak jak Koziorożec!

 

SKORPION

Skorpiony zdecydowanie najlepiej ukrywają swój wiek. Ciągle wyglądają tak samo i właściwie nikt nie jest w stanie oszacować ich prawdziwego wieku. Sekret ich młodości tkwi w umiejętnym ukrywaniu emocji, przez co nie ma mowy o jakichkolwiek zmarszczkach.

 

STRZELEC

Strzelce są jednymi z najbardziej wesołych i energicznych znaków zodiaku. Uśmiech nie schodzi im z twarzy, a ich oczy są zawsze pełne radości. Zawsze wyglądają na mniej lat niż mają, a delikatne zmarszczki dodają im tylko uroku. Strzelce są z reguły pozytywnie nastawione do życia i starają się nie brać wszystkiego do siebie. To zdecydowanie pomaga im w zachowaniu młodości!

 

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyny spod TYCH znaków zodiaku to prawdziwe zakupoholiczki

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!