Reklama

#HAPPYLIFE

22.10.2018

Horoskop tygodniowy: 22.10 - 28.10

Horoskop tygodniowy: 22.10 - 28.10 fot. iStock

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Redakcja

Reklama

Baran (21.03-19.04)

W miłości będziesz chciała grać pierwsze skrzypce, jednak nie prowokuj partnera. Lepiej nie poruszać tematu wydatków czy wyjazdów, bo może z tego wyniknąć nieporozumienie. Do środy nie odpuścisz póki nie postawisz na swoim. Uważaj, bo kiedy będziesz potrzebowała miłości, partner może nie mieć nastroju na czułości. Czeka cię sporo obowiązków domowych, jednak bez trudu uporasz się z nimi. Do środy będziesz miała mnóstwo energii, zarażaj nią bliskich i wyciszaj kłótnie. W pracy czeka cię nerwowy tydzień, ale rób swoje i nie daj się poganiać. W rezultacie z wszystkimi się dogadasz. Zadbaj o zdrowie, bo to czas przeziębień.

 

Byk (19.04-20.05)

Możesz być nieco rozdrażniona nietrafionymi pomysłami partnera. Nie reaguj jednak agresją, lepiej znajdź mu pożyteczne zajęcie. Unikaj szczerych rozmów, bo mogą wywołać złość i kłótnie. Samotne byki czekają szalone przygody. Domowe obowiązki wykonasz szybko i bez trudu. Domownikom warto zapewnić jakieś atrakcje. W pracy poczujesz się potrzebny - szef i współpracownicy będą liczyć się z twoim zdaniem. Niesprzyjająca pogoda osłabi cię psychicznie i fizycznie, zadbaj więc o dobra dietę. 

 

Bliźnięta (20.05-21.06)

W miłości słuchaj serca i intuicji. Z jednej strony czekają cię namiętne randki, a z drugiej zazdrość i smutek. Przeczekaj to jednak, bo w weekend wszystko wróci do normy. Uważaj na konflikty z sąsiadami. Ten tydzień to dobry czas na uporządkowanie domu i zrobienie zapasów na zimę. W pracy czekają cię sukcesy i premie. Jednak pomyśl o swoich słabych punktach i pracuj nad nimi. To dobry czas na naprawienie swoich błędów. Zadbaj o relaks, rozluźnij i rozpieszczaj swoje ciało. 

 

Rak (21.06-22.07)

Gwiazdy będą ci sprzyjać w relacjach damsko-męskich. Czekają cię flirty, podrywy, zaproszenia. Zadbaj o ukochaną osobę. Samotne raki czeka gorący romans. W domu nie wymagaj od bliskich zbyt wiele, naucz się ich słuchać i doradzać im. Ten tydzień sprzyja też odnowieniu starych relacji. Koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, dobra dieta i badania kontrolne to twoje zadanie na najbliższe dni.

 

Lew (22.07-23.08)

Będziesz chciała postawić na swoim w każdej sprawie, która dotyczy twojej relacji z partnerem. Musisz nieco wyluzować, bo inaczej zawisną nad wami czarne chmury. Samotne lwy będą miały powodzenie, ale nie umawiaj się z kimś kto nie jest w twoim typie - to tylko strata czasu. W domu w ekspresowym tempie zrobisz porządki. Rodzina będzie trochę poirytowana twoim zachowaniem, ale szybko złagodniejesz. Uważaj na sąsiadów i nie natychmiast reaguj na jakąkolwiek przemoc. W pracy dopadnie cię nuda i będziesz szukać nowego hobby. 

 

Panna (23.08-22.09)

Z bliską osobą będziesz spędzała dużo czasu, wspólnie odpoczywała i pielęgnowała związek. Single poczują się gotowe do stworzenia poważnego związku, a nawet założenia rodziny. Unikaj jednak byłych, szybko zobaczysz, że wcale się nie zmienili. Nie martw się o spory między dziećmi i finanse, bo wszystko się ułoży. W pracy wszystko będzie układać się pomyślnie, będziesz miała otwartą głowę, wpadną też nowe pomysły. To dobry czas na rozwijanie własnej firmy. 

 

Waga (22.09-23.10)

W miłości będziesz bardzo spokojna i zrelaksowana. Zrozumiesz pragnienia i marzenia drugiej osoby, ale nie staraj się zrealizować wszystkich na raz. Single będą flirtować, a wybór będzie ogromny. Wiele rodzinnych spraw będzie zależeć od ciebie. Jeśli szukasz nowej pracy albo walczysz o awans to będzie sprzyjający czas. Wygrasz każde starcie, także walcz o swoje. Czeka cię przypływ gotówki, poczujesz potrzebę zakupu nowych, drogich ciuchów. Potraktuj to jako inwestycję w siebie.

 

Skorpion (23.10-22.11)

Twoja druga połówka będzie potrzebowała twojego wsparcia i pocieszenia. Dbaj o nią i motywuj do działania. Zabierz się w końcu za porządki i zakupy, bo raczej nikt tego za ciebie nie zrobi. Możesz poznać osobę, która zostanie twoim najlepszym przyjacielem, mimo złego pierwszego wrażenia. W pracy wszystko ułoży się po twojej myśli. Będziesz miała wpływ na wiele decyzji. Jeżeli chodzi o zdrowie, musisz więcej się ruszać i zmienić dietę na bardziej wartościową.

 

Strzelec (22.11-21.12)

Skup się na pielęgnowaniu związku. Wspólne spacery, wypady do kina, teatru są wam bardzo potrzebne. Single będą randkować na potęgę. Nie opowiadaj jednak wszystkim o swoich flirtach, bo nie odpędzisz się od plotek. W domu będzie się układać, od środy jednak uzbrój się w cierpliwość. W pracy również spokojnie i bez większych spięć. Bądź sympatyczna i miła dla otoczenia, a być może otworzą się przed tobą dotąd zamknięte drzwi. To dobry czas na oczyszczenie organizmu. Pij dużo ziół i uprawiaj sport.

 

Koziorożec (21.12-20.01)

Mow wprost o swoich potrzebach. Partner nie umie czytać w myślach i w końcu szybko przyzna ci rację. Zabierzesz się za sprawy rodzinne. Ktoś dzięki tobie wyjdzie z długów lub innych problemów. W pracy uporasz się z tym co sprawia ci najwięcej kłopotów. Nie słuchaj plotek i unikaj konfliktów. Walcz o to co spędza ci sen z powiek. Będziesz miała teraz dużo energii, ale nie rezygnuj z owoców i warzyw.

 

Wodnik (20.01-18.02)

Dopadła cię nieco jesienna chandra. Będziesz potrzebowała troski i przytulania. Mów otwarcie o potrzebach, a dostaniesz to czego pragniesz. Single czeka fala nieudanych randek. Musisz znaleźć więcej czasu dla siebie, nie martw się o bliskich - doskonale poradzą sobie z obowiązkami. W pracy skup się na swoich mocnych stronach. Rozwijaj pasje i dąż do celu. Dbaj o zdrowie i uważaj na kontuzje. Przyjmowanie starych leków to bardzo zły pomysł.

 

Ryby (18.02-20.03)

Ten tydzień sprzyja spędzaniu czasu we dwoje. Nie pozwól, aby znajomi i rodzina wtrącali się w twój związek. W domu będzie spokojnie i bez większych spięć. To dobry czas na dopieszczenie siebie. W pracy również będzie się układać, wyczujesz nawet nastroje szefa. Bądź rozsądna jeśli chodzi o wydatki, nie daj się zwieść namowom koleżanek. Inwestuj w książki, a nie kosmetyki i nowe ubrania. Uważaj na osłabienie odporności. Ubieraj się ciepło i przyjmuj witaminy.

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!