Reklama

#HAPPYLIFE

20.10.2018

Dziewczyny spod TYCH znaków zodiaku to prawdziwe zakupoholiczki

Dziewczyny spod TYCH znaków zodiaku to prawdziwe zakupoholiczki fot. iStock

Zaliczasz się do ich grona?

Redakcja

Reklama

 

Uwielbiasz robić zakupy? Nie ma tygodnia, żebyś nie odwiedziła centrum handlowego? Okazuje się, że twój znak zodiaku dużo mówi o twoich tendencjach zakupowych. Oto znaki zodiaku, które KOCHAJĄ kupować.  Jesteś na liście?

 

Bliźnięta

Jesteś typem zbieracza. Do przymierzalni zabierasz ze sobą cały stos ubrań. Kupujesz dużo a, twoje zakupy są często nieprzemyślane. Stawiasz na ilość, a nie jakość.

 

Byk

Uwielbiasz gromadzić. Stawiasz jednak przy tym na dobrą jakość - cena nie gra tu roli. Masz typowy syndrom posiadania. 

 

Koziorożec

Mimo iż szanujesz wartość pieniądza, uwielbiasz kupować... Kiedy wpadasz do centrum handlowego oczy ci grają i kupujesz coś nie dlatego, że jest ci potrzebne, tylko...ładne. Nie znasz przy tym umiaru i czasami wyglądasz jak choinka bożonarodzeniowa. 

 

Lew

Jesteś królową zakupów! Słowo "PRZECENA" przyciąga cię jak magnes. Lubisz dobrze wyglądać, więc na wydatki ubraniowe przymykasz oko. 

 

Ryby

Niestety nie znasz się na modzie i znosisz do domu sterty ubrań kompletnie niepotrzebnych. Brak stylu i nieznajomość swoich potrzeb skutkuje nagromadzeniem zbędnych rzeczy.

 

Waga

Kochasz okazje i właściwie kupujesz WSZYSTKO co ma na metce słowo PRZECENA. Nieważne, czy są to ubrania, sprzęt kuchenny czy wyposażenie domu. Masz ciągle potrzebę kupowania i eksperymentowania.

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!