Reklama

#HAPPYLIFE

15.10.2018

"Zwyczajna przysługa" w kinach od 19 października

"Zwyczajna przysługa" w kinach od 19 października fot. mat. prasowe

Paul Feig „Agentką” i „Druhnami” udowodnił, że potrafi rozbawić widzów do łez.

Redakcja

Reklama

Teraz w jego filmografii przyszła pora na mroczny thriller w klimacie „Zaginionej dziewczyny”- „Zwyczajna przysługa” wejdzie na ekrany kin już 19 października.

 

„Zwyczajna przysługa” opowiada o vlogerce Stephanie, która próbuje rozwiązać tajemnicę zniknięcia jej bogatej przyjaciółki Emily. W rolach głównych zobaczymy Annę Kendrick i Blake Lively, która uwielbia trollować się ze swoim mężem Ryanem Reynoldsem w social mediach.

 

Ostatnio Blake udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie promujące „Zwyczajną przysługę”, na którym stoi nad nagim mężczyzną trzymającym w rękach kieliszek.

„Moja kolej…”– podpisała zdjęcie, na co „Deadpool” szybko zareagował, komentując je: „Wygląda na miłego chłopaka”.

 

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!