Reklama

#HAPPYLIFE

08.10.2018

Horoskop tygodniowy 08.10 - 14.10.

Horoskop tygodniowy 08.10 - 14.10. fot. iStock

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Redakcja

Reklama

BARAN (21.03-19.04)

W tym tygodniu może czekać cię zawarcie ważnej znajomości. Nie obejdzie się też bez stresu i wątpliwości, zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Banalne codzienne sprawy mogą urosnąć do niebotycznych rozmiarów. Tobie zabraknie cierpliwości i dystansu, jeśli więc poczujesz, że nie jesteś w stanie  poradzić sobie z danym problemem, odpuść. Wszystko w swoim czasie się ułoży. Na szczęście masz dużo energii i siły do codziennych wyzwań.

 

BYK (19.04-20.05)

Niestety jesień mocno da ci się we znaki. Poczujesz osłabienie, brak energii, nie ominą cię także infekcje. Stracisz entuzjazm, zapał i pewność siebie, unikaj więc ważnych rozmów i podejmowania istotnych decyzji. Zachowaj zdrowy rozsądek, nie przemęczaj się i unikaj ciężkiej pracy. Natomiast w szkole i na studiach czekają cię nieco lepsze perspektywy. Spokojna intelektualna praca będzie dobrym rozwiązaniem twojego jesiennego kryzysu. 

 

Bliźnięta (20.05-21.06)

W tym tygodniu czeka cię stabilność, spokój oraz pomyślne konsekwencje na polu zawodowym. Praca przestanie ci się kojarzyć ze stresem, walką i destrukcyjnymi emocjami. Mimo iż jesteś odporna na jesienną zmianę pogody, powinnaś dbać o sprawność i dobrą formę. Ważne będzie dla ciebie poszukiwanie nowych pasji, pomysłów, inspiracji. Doskonale ci się to uda.

 

Rak (21.06-22.07)

Doskwiera ci brak słońca, chłód i ogólnie nie lubisz jesieni. Jednak tym razem zachowasz dobry nastrój, optymizm i promienność, które są twoimi największymi atutami. Również w sferze zdrowotnej będziesz odporna na wszelkie wirusy. Szybko uporasz się z zawodowymi wyzwaniami, pomimo iż jesteś trochę rozleniwiona. Odrobina mobilizacji przyniesie świetne rezultaty. Ten tydzień to doskonały czas na seks i miłość oraz erotyczne przygody i namiętności.

 

Lew (22.07-23.08)

Czeka cię bardzo ciężki tydzień. Będziesz miała duże trudności z nawiązaniem kontaktów partnerskich jak i z otoczeniem. Wiele nieporozumień i spięć czeka cię w pracy i w domu oraz w szkole. Trudno będzie ci się powstrzymać od narzucania innym własnego zdania, przez co możesz stracić sympatię kolegów i współpracowników. Stawiaj na pokorę i umiar.

 

Panna (23.08-22.09)

Spokojne i konsekwetne działanie przyniesie ci wiele dobrego. Idziesz do przodu i świetnie radzisz sobie z  problemami. Twoje ambitne przedsięwzięcia biznesowe, które wiążą się z ryzykiem i wydatkami, mają szansę na powodzenie. Choć może wydawać się, że to za wcześnie, zacznij już myśleć o swoich planach na przyszły rok, marzeniach i wakacjach. Takie długoterminowe planowanie ma ogromny sens i przekonasz się o tym wkrótce.

 

Waga (22.09-23.10)

W tym tygodniu wykażesz się ogromną determinacją w dążeniu do celu. Przełoży się to na pomyślność w pracy, szkole, na uczelni. Odkryjesz też swoje duże zdolności prowadzenia rozmowy, oczytanie, inteligencję, spryt, wysoki poziom kultury. Duży sukces zawodowy jest w zasięgu twojej ręki. Musisz być jednak pracowita, solidna i uczciwa. Inni zobaczą w tobie prawdziwie waleczną duszę.

 

Skorpion (23.10-22.11)

Jesteś osobą, która w przeciwieństwie jest bardzo odporna na jesienne nastroje. Masz dużo eneregii, witalności oraz ogromną ochotę na zabawę i miłosne uciechy. Ostatni natłok obowiązków sprawił, że jesteś przemęczona i przepracowana. Jednak w tym tygodniu zapragniesz bliskości, ciepła i miłych kontaktów z otoczeniem. To dobry czas, aby na chwilę zwolnić tempo i zająć się czymś miłym i przyjemnym. 

 

Strzelec (22.11-21.12)

Masa wiele niezałatwionych spraw. Niestety, systematyczne planowanie i rozwiązywanie ich nie jest twoją mocną stroną. Ten tydzień jednak będzie sprzyjał ci w uporządkowaniu zaległości. Szybko uporasz się z nawałem obowiązków i przekonasz się, że systematyczność ma ogromne zalety i przynosi najlepsze wyniki.

 

Koziorożec (21.12-20.01)

Ostanio masz poczucie dużej samotności, wyobcowania i brak wsparcia. Masz wrażenie, że nikogo nie interesują twoje problemy i musisz uporać się z nimi sama. Dochodzi do tego stres, przemęczenie, problemy w związku. Jeśli, więc poczujesz, że masz wszystkiego i wszystkich dość, zrób sobie luźniejsze dni w pracy i w szkole. Te chwilowe zawirowania nie wpłynął na twoje sprawy zawodowe. Wręcz przeciwnie, zaliczasz kolejne sukcesy i realizujesz upragnione cele.

 

Wodnik (20.01-18.02)

Czeka cię bardzo intensywny i aktywny tydzień. Będziesz działać pełną parą i podejmować ważne decyzje. Nie obędzie się jednak bez nerwów, napięcia i konfrontacji. Musisz być przygotowana na nagłą zmianę planów i wywrócenia go do góry nogami. Uważaj na emocje, mimo opanowania, mogą targać tobą silne uczucia, co może odbić się na relacjach ze znajomymi i współpracownikami. W weekend natomiast czeka cię zabawa i erotyczne doznania.

 

Ryby (18.02-20.03)

Ten tydzień będzie dla ciebie bardzo przyjemny, ale jednocześnie twórczy i aktywny. Jesienna chandra cię nie dopadnie, a twoje samopoczucie i nastrój będą rewelacyjne. Twoje relacje partnerskie, rodzinne oraz te w pracy będą się poprawiać. W twoim życiu pojawi się osoba, która będzie ci bardzo bliska. Poczujesz z nią wyjątkową więź duchową, emocjonalną i fizyczną.

 

ZOBACZ TEŻ: Te znaki zodiaku są najlepiej dopasowane w łóżku!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!