Reklama

#HAPPYLIFE

02.10.2018

Te znaki zodiaku czeka owocny miesiąc!

Te znaki zodiaku czeka owocny miesiąc! fot. iStock

Redakcja

Reklama

 

Październik to miesiąc zmian oraz wielu niespodzianek. Gwiazdy przygotowały dla ciebie prawdziwy prezent! Przyjmij go z otwartymi rękami i nie zmarnuj swojej szansy. Dla tych znaków zodiaku październik będzie owocnym miesiącem!

 

KOZIOROŻEC

fot. iStock

W tym miesiącu pozbędziesz się wszelkich oporów, staniesz się odważna  i będziesz otwarcie mówić o swoich potrzebach.  Zyska na tym Twoja kariera, w końcu zawalczysz o siebie i  zdobędziesz się na szczerość. Nie wahaj się!  

 

WODNIK

fot. iStock

Choć ostatnio nie byłaś w formie, ta passa zostaje przerwana. Przed tobą dużo filtru - wykorzystaj to i się nie przejmuj, właśnie tego teraz potrzebujesz najbardziej. Czas na podejmowanie poważnych decyzji przyjdzie wkrótce. Jeśli chodzi o finanse - powstrzymaj się jeszcze od poważnych kroków.

 

RYBY

fot. iStock

To będzie dla ciebie wyjątkowo dobry miesiąc. Staraj się jednak nie wdawać w konflikty i przyłóż się do pracy. Ryby single zyskają nowe możliwości.

 

BYK

fot. iStock

Lepszego miesiąca nie mogłaś sobie wymarzyć. Będziesz zarażać optymizmem i dobrą energią. Wielka miłość będzie w zasięgu twojej ręki, ale czy ją przyjmiesz zależy tylko od ciebie...

 

ZOBACZ TEŻ: TE znaki zodiaku to najwięksi OPTYMIŚCI! 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!