Reklama

#HAPPYLIFE

26.05.2018

Obalamy 6 mitów na temat facetów. Żaden z nich NIE JEST prawdą!

Obalamy 6 mitów na temat facetów. Żaden z nich NIE JEST prawdą! iStock.com

Do tej pory w nie wierzyłyśmy!

Paulina Brzozowska

Reklama

O facetach krąży tyle samo prawd ile mitów. O kobietach zresztą też, jednak dziś chcemy skupić się na tej pierwszej grupie. Na pewno wielokrotnie słyszałyście, że wszyscy mężczyźni są tacy sami, że to wieczne dzieci, które nie znoszą rozmawiać o emocjach. Dziś obalamy wszystkie te stereotypy. Jak jest naprawdę?

1.      Są niedojrzali

Winą za taki stan rzeczy często obarcza się matki, które mają szczególną więź z synami i nie pozwalają im szybko dorastać. Jednak kwestia dojrzałości i odpowiedzialności zależy przede wszystkim od osobowości i personalnych wyborów. Każdy facet dorasta w swoim tempie.

2.      Nie dbają o wygląd

Oh, jakie to błędne myślenie! Mężczyźni czasami potrafią mieć więcej kompleksów na temat swojego wyglądu niż niejedna kobieta. Wszystko przez ich dość kruche męskie ego. Oni też chcą być atrakcyjni i porównują się z innymi facetami. Taka ich natura.

3.      Lecą na każdą kobietę o wyglądzie modelki

Nie ma co ukrywać, kiedy obok faceta przejdzie przepiękna kobieta, on na nią spojrzy. Nawet jeśli obok niego stoi miłość jego życia. To jest zapisane w jego genach, co nie znaczy, że on od razu chciałby wskoczyć z nią do łóżka. Po prostu to kwestia estetyki. Poza tym, przyznajmy tak szczerze, że kiedy koło nas przejdzie niezłe ciacho, też zerkamy. Nawet, jeśli jesteśmy w związku. Po prostu miło popatrzeć.

4.      Nie chcą rozmawiać o uczuciach

Chcą. Tylko jest im trudno się przełamać. Dlaczego? Bo społeczeństwo przyzwyczaiło ich, że mają być twardzi i zachowywać swoje słabości dla siebie. Wyobrażasz sobie, żeby mężczyzna miał zadzwonić do kumpla i żalić mu się, jak bardzo jest mu smutno? Niestety oni też sobie tego nie wyobrażają. I cierpią w samotności.

5.      Udają obojętnych, bo im się podobamy

Owszem, czasami oni udają brak zainteresowania, żeby nie zdradzić się ze swoimi uczuciami do nas. Ale czasami po prostu są obojętni. Jeśli chcemy sprawdzić, jakie naprawdę mają intencje, warto szukać sygnałów potwierdzających ich zainteresowanie. Patrzenie w oczy, przypadkowy dotyk, częste wiadomości – to recepta na sukces.

6.      Nie są emocjonalni

To, że nie lubią rozmawiać o uczuciach i boją się do nich przyznać nie znaczy, że tych uczuć nie mają. Część facetów bardziej przeżywa zakochanie, rozstanie czy szczęście niż nie jedna kobieta. Widziałyście kiedyś faceta, który płacze, kiedy widzi swoją ukochaną w sukni ślubnej? No właśnie.

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!