Reklama

#HAPPYLIFE

16.05.2018

Od tych kobiet uciekają faceci! Jesteś na liście?

Od tych kobiet uciekają faceci! Jesteś na liście? fot. Instagram/gossipgirlstyles

Na pewno w każdej z nas znajdzie się odrobinka każdej z tych osobowości. W końcu jesteśmy kobietami i pewne zachowania są wpisane w naszą naturę. Jednak przesadne wykazywanie tej cechy jest dla facetów TOKSYCZNE, dlatego od takich kobiet trzymają się z daleka...

Redakcja

Reklama

Druga matka

Faceci nie znoszą jak ich kobieta im “matkuje”! Nie po to przecież wyrywają się z domu, żeby znowu spotykać się z nadopiekuńczością. Pozwól facetowi decydować o sobie, w końcu chcesz, żeby kochał cię inaczej niż swoją mamę.

Szefowa

Osobiste sukcesy zostaw za drzwiami własnego mieszkania. To, że sama świetnie sobie ze wszystkim radzisz i w każdym środowisku przejmujesz stery, nie powinno przenosić się do związku. W końcu to relacja dwojga ludzi, dlatego wszelkie decyzje podejmujcie wspólnie.

Pedantka

Faceci lubią jak dbasz o siebie i swoje mieszkanie, ale przesadne dbanie o porządek ich nieco odstrasza... Pamiętaj, że dom to nie salon meblowy, czasami trzeba wyluzować, a mały bałagan od czasu do czasu nikomu jeszcze nie zaszkodził. Może będzie to dobra okazja do wspólnego sprzątania?

Manipulantka

Nikt nie lubi, kiedy wykorzystuje się drugą osobę do realizacji osobistych celów. Faceci są wręcz uczuleni na takie zachowania, a jeśli uwiedziesz go dla własnych korzyści – jesteś spalona na zawsze! Oczywiście dotyczy to również drobnych, codziennych rzeczy, kiedy przymilasz się by uzyskać od niego jakąś zgodę.

Mimoza

Nie możesz ciągle liczyć na jego pomoc w każdej kwestii. Bezbronność jest seksi, ale od czasu do czasu. Kiedy on zauważy, że nie radzisz sobie z najmniejszą rzeczą, będzie cię postrzegał jako osobę niesamodzielną i wręcz męczącą...

 

ZOBACZ TEŻ: 5 sposobów, żeby wasz związek był trwalszy!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!