Reklama

#HAPPYLIFE

08.05.2018

6 zaskakujących rzeczy, które świadczą o twojej atrakcyjności

6 zaskakujących rzeczy, które świadczą o twojej atrakcyjności fot. Instagram/couplegoals

Kiedy mówimy o atrakcyjności, pierwszym, co przychodzi nam do głowy jest wygląd zewnętrzny. Zgrabne, wysportowane ciało, błysk w oku i modne ubranie to dla większości z nas synonim atrakcyjności. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne są inne aspekty naszej osoby. Przedstawiamy wam sześć zaskakujących rzeczy, które wpływają na twoją atrakcyjność...

Redakcja

Reklama

Dobre maniery

To, czy potrafisz odpowiednio zachować się w danej sytuacji jest niezwykle ważne w ocenie twojej osoby. Dobre maniery przy stole, takie jak prawidłowe używanie sztućców czy nie mówienie z pełną buzią, bardzo wpływają na twoją atrakcyjność. 

 

Ciekawe hobby

Nasze pasje wiele o nas mówią, a ciekawe i ponadprzeciętne zainteresowania dodają nam atrakcyjności! Ciekawe hobby sprawiają, że chcemy poznać bliżej daną osobę, co zwiększa szansę na rozwinięcie się znajomości.

 

Uzależnienia

Osoby, które mają różnego rodzaju nałogi, zwłaszcza, jeżeli w grę wchodzi alkohol i papierosy są postrzegane jako mniej atrakcyjne. Nieprzyjemny zapach po dymie papierosowym z pewnością nie przyciąga. Poza tym uzależnienia świadczą o tym, że w jakimś stopniu nie panujemy nad sobą.

 

Nieustanne ziewanie

Może świadczyć o znudzeniu rozmówcą. Sprawia to, że inni postrzegają cię jako osobę nudną, zmęczoną i bez energii. Staraj się wysypiać, aby nie tracić na swojej atrakcyjności.

 

Piskliwy głos

Wysokie tony odstraszają i niezwykle drażnią nasze ucho. Nikt z nas nie lubi słuchać podniesionych głosów, zwłaszcza podczas kłótni. Seksowna chrypka działa na facetów jak afrodyzjak...

 

Kłamstwa

Wzbudzają u ludzi niechęć i często przyczyniają się do braku zaufania, a nawet zakończenia znajomości. Najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa, a szczerość jest niezwykle ceniona.

 

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, z jakim typem faceta będziesz najszczęśliwsza! Ta wiadomość może zaboleć...

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!