Reklama

#HAPPYLIFE

13.04.2018

Po tym poznasz, że Twój facet nie dorósł jeszcze do POWAŻNEGO związku

Po tym poznasz, że Twój facet nie dorósł jeszcze do POWAŻNEGO związku istock.com

Oto lista 6 nawyków, które o tym świadczą.

Redakcja

Reklama

Od jakiegoś czasu zastanawia Cię zachowanie Twojego partnera? Masz wątpliwości, czy aby na pewno traktuje Waszą relację poważnie? Spieszymy z pomocą - oto 6 zachowań, które powinny wzbudzić w Tobie większą czujność. 

1. On jest PIOTRUSIEM PANEM
Jeśli spotykasz się z facetem, który mentalnie nie wyszedł jeszcze ze szkoły podstawowej, zapomnij o tym, że on będzie chciał się wiązać na stałe. Mamy dla Ciebie mimo wszystko dobrą nowinę - TU NIE CHODZI O CIEBIE. Po prostu musi minąć jeszcze sporo czasu, zanim on zacznie myśleć o swoim życiu w bardziej poważny sposób.

2. Kłamie i oszukuje

Trafił Ci się typ niepokorny? Po raz kolejny przyłapałaś go na "drobnym" oszustwie? A może znów o czymś "zapomniał" Ci powiedzieć. Kochana - uciekaj. Szkoda czasu dla takiego faceta. 

3. Jest niewierny

On znowu pisze z jakąś koleżanką? Ogląda się za innymi? A może przyłapałaś go na gorącym uczynku? Cokolwiek było, nie trać swojej cennej siły i uciekaj gdzie pieprz rośnie. Związek z tym panem nigdy nie będzie szczęśliwy.

4. Brak kompromisów
Wszystko musi być po JEGO myśli? W Waszej relacji brak jest miejsca na dyskusję? Rozmowę? Porozumienie? Jeśli tak, zwróć na to uwagę i spróbuj z nim o tym porozmawiać. Bez umiejętności chodzenia na kompromisy, związek jest w 100% skazany na porażkę.

5. Jest wiecznie zazdrosny
Jeśli Twój facet po raz kolejny szuka powodu, by zrobić Ci scenę zazdrości, a Ty boisz się już nawet rozmawiać z kolegą w pracy, wiedz, że coś jest na rzeczy. Dojrzały mężczyzna nie jest chorobliwym zazdrośnikiem. I nie dojrzał jeszcze do poważnego związku.


6. Jest niesłowny

Nie możesz liczyć na swojego partnera? Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć jak się zachowa? Fatalnie, kochana. Nie ma nic gorszego jak brak zaufania w związku i poczucie, że jesteś ze wszystkim zupełnie sama. Taki facet to nie facet. Kropka.


ZOBACZ TAKŻE: Nowe funkcje na Insta dotkną też Ciebie

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!