Reklama

#HAPPYLIFE

10.04.2018

Nowa funkcja na Facebooku może uchronić was przed rozstaniem!

Nowa funkcja na Facebooku może uchronić was przed rozstaniem! fot. iStock

A także od wielu innych przykrych sytuacji!

Redakcja

Reklama

Obecna wersja Facebooka ani trochę nie przypomina tej, od której zaczynała najpopularniejsza dziś platforma społecznościowa na świecie. Mamy wrażenie, że jedyne co je łączy, to niebieski kolor i możliwość zapraszania wirtualnych znajomych.

W międzyczasie weszło w życie wiele kluczowych zmian. Kilka z nich wiązało się z prowadzeniem tak istotnych innowacji, że można wręcz uznać, że Facebook, w swej kilkunastoletniej historii, przeżył niejedną rewolucję.

Jedną z nich było oddzielenie się Messengera. Później zaszło jeszcze kilka drobniejszych aktualizacji, a dziś media obiegła informacja o premierze kolejnej funkcji. Na możliwość, jaką nam oferuje, czekaliśmy chyba od samego początku!

Każdemu zdarzyło się wysłać wiadomość, której później żałował. Nie mamy tutaj na myśli tylko tych wysłanych do chłopaka (a nie daj Boże byłego) znad czwartego kieliszka wina (chociaż w głównej mierze właśnie te), bo messengerowych faux pas jest dużo więcej. Facebook tak mocno wrósł w naszą rzeczywistość, że służy nam już nie tylko do kontaktów prywatnych, ale również służbowych. Z szefem kontaktujemy się dziś najczęściej właśnie poprzez Messenger. Wy też wysłałyście kiedyś do niego wiadomość z kompromitującą was literówką? Witajcie w klubie.

Na szczęście wreszcie wprowadzono narzędzie, które uchroni nas przed tego typu wpadkami. Już niedługo na Messengerze będzie działać funkcja usuwania wysłanej wiadomości. Aż chciałoby się powiedzieć: WRESZCIE!!!

 

W skali 1:10 jak bardzo ucieszyła was ta wiadomość? :)

 

via GIPHY

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 5 rzeczy, na które ON zwraca uwagę na TINDERZE

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!