Reklama

#HAPPYLIFE

13.03.2018

10 smsów, które pobudzą JEGO wyobraźnię i sprawią, że nie będzie mógł przestać o tobie myśleć!

10 smsów, które pobudzą JEGO wyobraźnię i sprawią, że nie będzie mógł przestać o tobie myśleć! fot. iStock

Redakcja

Reklama

My, kobiety, mamy cały arsenał sposobów na to, by podobać się płci przeciwnej. Wiemy, co na nich, mówiąc kolokwialnie, działa, i co trzeba zrobić, jeśli chcemy, by dana znajomość zaprowadziła nas oboje do sypialni. Wysokie szpilki, atrakcyjna sukienka, odpowiedni makijaż i fryzura i połowa sukcesu w kieszeni. Teraz trzeba do tego dodać już tylko swój urok osobisty i cel jest pewny. Nasze starania mogą jednak okazać się niewystarczające, jeśli zależy nam dłuższej relacji, a nie tylko jednorazowej przygodzie. Tutaj seksowny wygląd to za mało. Musimy pobudzić także jego wyobraźnię. Jak to zrobić?

Kiedyś kobiety pisały miłosne listy pełne niedopowiedzeń, ale w dzisiejszych czasach to już przeżytek. Korzystając z takiej metody, naraziłybyśmy się na śmieszność - zwłaszcza, gdy znajomość jest dopiero na początku drogi. Jak zatem pobudzić wyobraźnię faceta, na którym nam zależy, ale bez żadnej skuchy? Wysyłając krótką wiadomość! - w formie SMS-a lub poprzez odpowiednią aplikację służącą do kontaktowania się z innymi - np. Whatsapp czy chat na Facebooku.

Cały sekret tkwi w doborze słów - jeśli będziemy zbyt dosłowne, możemy zapomnieć o tym, że wybranek będzie chciał się jeszcze z nami spotkać. Chodzi o by 'zapuścić wędkę' i... czekać. Faceci nieraz już zdradzili, że działa na nich bardziej ubranie, które zakrywa nasze ciało niż top na ramiączkach i bardzo krótka mini - oni uwielbiają fantazjować! I to samo powinnyśmy im zaserwować w SMS-ie. Jeśli brakuje wam pomysłów i potrzebujecie inspiracji, mamy dla was 10 sprawdzonych propozycji! Częstujcie się, a my życzymy wam... smacznego! ;)

Kiedy najlepiej wysłać taką wiadomość? W momencie, gdy was ukochany nie będzie miał możliwości szybko się z wami zobaczyć - np. kiedy będzie w pracy. Gwarantujemy wam, że po odczytaniu nie będzie się mógł na niczym skupić, bo będzie myślał tylko i wyłącznie o... tobie! Bądź pewna, że zrobi wszystko, by jak najszybciej paść w twoje ramiona!

 

1. 'Właśnie skończyłam kąpiel...'

2. 'Uwielbiam twoje ciało! ^^'

3. 'Na myśl o tym, że dziś cię zobaczę, czuję przyjemne podenerwowanie... ;)'

4. 'Mam dla ciebie super niespodziankę, więc wracaj szybko do domu... <3'

5. 'Smutno mi, że teraz nie ma cię ze mną...'

 

via GIPHY

 

 

6. 'Tęsknię.'

7. 'Nie mogę się już ciebie doczekać!'

8. 'Nigdy nie mam cię dość!'

9. 'Nie mogę przestać myśleć o naszej ostatniej nocy...!'

10. 'Po wejściu do domu, zostaw ubranie na wycieraczce - czekam na ciebie w sypialni... ;)'

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 8 wskazówek, dzięki którym staniesz się MISTRZYNIĄ CAŁOWANIA

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!