Reklama

#HAPPYLIFE

18.01.2018

Od dziś na Insta działa funkcja, która oznacza największą rewolucję w historii apki

Od dziś na Insta działa funkcja, która oznacza największą rewolucję w historii apki
TAGI: instagram

Skończyła się pewna era. I skończył się Instagram, jaki znamy i lubimy.

Zuzanna Lenart

Reklama

Instagram kontra Facebook? Już od wielu miesięcy nikt nie ma wątpliwości, który kanał jest numerem jeden. Niebieski portal ma nam coraz mniej do zaoferowania - w przeciwieństwie do stale rozwijającego się ''Polaroida''.

W ostatnim czasie najwięcej zmian zaszło w obrębie InstaStories. Początkowo mogliśmy wrzucać jedynie zdjęcia i ograniczone czasowo filmiki, a do dyspozycji mieliśmy zaledwie kilka naklejek i filtrów. Dziś zanim klikniemy ''Twoja relacja'' , mamy sporo czasu na naprawdę dobrą zabawę. Ulubioną opcją jest bez wątpienia superzoom, głównie dzięki dźwiękowemu urozmaiceniu. Kto z nas nie śmieje się na sam jego efekt? Świetnym posunięciem było też umożliwienie użytkownikom publikowania na InstaStories treści starszych niż 24-godzinne. Jeśli nie chcesz zdradzać kiedy tak naprawdę zrobiłaś zdjęcie/nakręciłaś filmik - wystarczy wysłać za pomocą kciuka datę na emigrację. 

Ale zanim w ogóle pojawiło się InstaStories, apka ulegała ciągłym unowocześnieniom. Zmieniały się filtry, a część z was być może pamięta jeszcze czasy, kiedy na Insta można było publikować wyłącznie zdjęcia. My pamiętamy :P 

W tym roku będziemy obchodzić już... 8. urodziny Instagrama! Z tej okazji jakiś czas temu zrobiłyśmy podsumowanie największych trendów, jakie panowały na Insta od początku jego istnienia. Kto przegapił, niech łapie szybko link.

Dziś dochodzi do tej listy kolejna cezura. Zauważyłyśmy bowiem, że od teraz na Instagramie pojawia się informacja o tym kto jest aktywny, lub kiedy logował się po raz ostatni. Cieszycie się?

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Arts and Culture - nowa apka, którą pokochały miłośniczki selfie!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!