Reklama

#HAPPYLIFE

12.01.2018

4 zasady, dzięki którym w końcu znajdziesz PRAWDZIWĄ miłość!

4 zasady, dzięki którym w końcu znajdziesz PRAWDZIWĄ miłość! fot. Unsplash
TAGI: związek

Ciągle nie możesz poznać Tego Jedynego?

Redakcja

Reklama

Znalezienie takiego partnera, z którym będziemy chciały spędzić resztę życia nie jest łatwe. Na pewno masz za sobą już kilka związków, które zakończyły się... rozstaniem. Wszystkie te relacje nauczyły cię jednego: gdzieś musi być błąd. Gdzie? Oto najczęstsze, które popełniamy zupełnie nieświadomie, ale  z bardzo przykrymi konsekwencjami: powtarzającym się stanem-singielka i poczuciem, że prawdziwa miłość nie zdarzy nam się już chyba nigdy. Co robisz źle?

 

1. Działasz według tego samego schematu

Każdy z nas ma jakiś ''patent'' na ukochanego, ale nie możemy zapominać, że oni są przecież różni. Twój pierwszy facet uwielbiał spędzać czas w domu, podczas gdy kolejny chętnie bawił się w klubach. Któryś po drodze był skory do kłótni, a jeszcze inny troszczył się o ciebie jak żaden inny. Nie możesz więc w każdym związku zachowywać się tak samo. Co nie oznacza, że nie masz być sobą! Po prostu postaraj się ''dostosować'' do kolejnego partnera, traktując go indywidualnie. Takie wyróżnienie z pewnością zostanie zauważone i... nagrodzone!

 

2.  Jesteś bezkrytyczna

A może twój problem nazywa się: ''To jego wina''? Jeśli tak, powinnaś jeszcze dzisiaj przeprowadzić ze sobą poważną rozmowę. Nigdy nie dzieje się tak, że za porażkę w związku odpowiada tylko i wyłącznie jedna osoba. Tak, ty też masz coś na sumieniu. Im prędzej odkryjesz co, tym większą szansę na szczęśliwszą przyszłość sobie podarujesz.

 

3. Stan: singielka parzy

Nie potrafisz za długo nacieszyć się wolnością? Wchodzenie z jednego związku w  drugi bez należytej przerwy naprawdę nie służy - ani tobie (to  marne pocieszenie) ani twoim potencjalnym związkom w przyszłości. Daj sobie czas na refleksje i faktyczną gotowość do zaangażowania się w zupełnie nową relację. Nie traktuj bycia w związku jako coś koniecznego. To, że przez kilka tygodni, a nawet miesięcy nie będziesz miała chłopaka, w żaden sposób nie odbiera ci atrakcyjności!

 

4. Zaangażowanie? Jeszcze nie teraz

Z drugiej strony, wiele z nas obawia się wczesnego zaangażowania. Oczywiście w strachu przed ewentualnym odrzuceniem. Tutaj rzeczywiście musimy być ostrożni - na początku nie bardzo wiemy jak będzie wyglądała nasza przyszłość i czy ten związek ma szansę na powodzenie, ale nie odkładaj zaangażowania z nieskończoność - możesz przegapić prawdziwą miłość!

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Czy to kryzys czy już rozstanie? Oto 3 kroki, by poznać prawdę!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!