Reklama

#HAPPYLIFE

10.01.2018

Twój chłopak nie ma konta na Instagramie? Nie możesz mu ufać!

Twój chłopak nie ma konta na Instagramie? Nie możesz mu ufać! fot. istockphoto.com

To nie żart - on nie jest wart zaufania!

Redakcja

Reklama

 

W dzisiejszych czasach konto na Instagramie czy Facebooku ma tak naprawdę każdy, zdarza się że niektórzy mają nawet kilka kont, ale żeby ktoś nie miał konta nigdzie? To budzi nasze podejrzenia! Wyobraź sobie, że poznajesz fajnego faceta na imprezie czy kawie ze znajomymi. Zaczynacie rozmowę, miło Wam się gada, chcesz go potem znaleźć na Facebooku czy Insta, a go... nie ma. 

 

Obecnie - jest to naprawdę dziwne, a dla Ciebie - bardzo niewygodne! Nie możesz sprawdzić czy przypadkiem nie jest kolegą Twojego byłego i co go interesuje, a nawet gdzie studiuje czy pracuje. Poza tym - nie możesz pokazać jego zdjęcia przyjaciółce, jak ona ma Ci doradzić i oceniać potencjalnego ukochanego?

 

Dodatkowo, jak sprawdzisz czy na pewno zerwał z była dziewczyną, którą według jego opowieści jest szalona? Z doświadczenia wiemy, że jeśli nie ma takiego konta - to oznacza, że coś ukrywa! Była dziewczyna okazuje się być obecną, a do szaleństwa jej naprawdę daleko. No, może poza tym kogo wybrała na swojego partnera. 

 

Zobacz tez: Co pozycja w jakiej śpicie mówi o Waszym związku?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!