Reklama

#HAPPYLIFE

09.01.2018

Uzależniłaś się od telefonu?! Czas na detoks!

Uzależniłaś się od telefonu?! Czas na detoks! fot.pinterest/ netdoctor.co.uk

Oto jak go bezboleśnie przeprowadzić!

Kate Zacharzewska

Reklama

  Nie da się ukryć że w dzisiejszych czasach to właśnie telefon jest naszym najczęstszym towarzyszem. Co prawda bardzo ułatwia nam codziennie funkcjonowanie, a zdobycie potrzebnych informacji nigdy nie było tak proste, ale nie zapominaj, że telefon to prawdziwy złodziej naszego czasu. A także główny powód , dla którego młodzi ludzie podczas wspólnych spotkań zamiast  werbalnej konwersacji wpatrują się w ekrany swoich smartphonów.  

    Nie chodzi o to, by uderzyć swoim telefonem i podłogę jak zrobiła Alyssa w najnowszym serialu Netflixa "The end of the F***ing wolrd" i pozbyć się go na dobre, a jedynie o to, by potrafić bez niego funkcjonować. Sprawić tak, byś nie zaczynała każdego poranka od scrollowania telefonu, oraz każdą wolną chwilę spędzała na Instagramie. Życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie, by codziennie tracić tak dużo czasu w "świecie internetu". Przecież najnowsze zdjęcie koleżanki z jej nowym chłopakiem, czy kolejne zdjęcie kawy nie zniknie w 5 minut. Spokojnie, na pewno Cię to nie ominie. 

     Jeżeli czujesz, że za dużo czasu spędzasz w swoim telefonie i chciałabyś to zmienić, oto kilka rad, które powinnaś wypróbować. Na początku nie będzie łatwo, ale po jakimś czasie poczujesz, że nie jesteś już więźniem swojego telefonu. 

 

Zobacz też: 10 najpiękniejszych dodatków w kolorze millenial pink (Już od 9.90 PLN!)

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!