Reklama

#HAPPYLIFE

01.01.2019

Oto co, sposób w jaki spędziłaś Sylwestra mówi o Twoim roku 2019!

Oto co, sposób w jaki spędziłaś Sylwestra mówi o Twoim roku 2019! źródło: www.instagram.com/man_revolution/

Co czeka Cię w roku 2019!?

Redakcja

Reklama

 

Jaki Nowy Rok, taki cały rok?  Na pewno już nie raz to słyszałaś! I tak jak w każdej legendzie - i w tej jest trochę prawdy. Nie mów, że nie zastanawiałaś się nad tym chociaż trochę planując tegoroczne sylwestrowe zabawy! Podświadomie tak planujemy ten wyjątkowy wieczór, aby spełniał on nasze marzenia i pragnienia dotyczące kolejnego roku. Z wiekiem, coraz mniej zależy nam na imprezie do białego rana, a coraz bardziej na spędzeniu czasu z osobami dla nas ważnymi, które znają nas jak nikt inny i z którymi planujemy spędzać większość czasu przez kolejny rok. Rzadko kiedy, decydujemy się na wielką i huczną imprezę w klubie, podczas której nie znamy tak naprawdę nikogo, a o spokojnej rozmowie możemy zapomnieć. W końcu na taką imprezę możemy iść w każdy piątek!

 

Jeśli spędziłaś spokojnego Sylwestra tylko z ukochanym...

Jest duże prawdopodobieństwo, że tak samo spędzisz resztę roku! Oznacza to, że jesteście dla siebie nawzajem najważniejsi i to właśnie Wy będziecie gwiazdami tego roku. Ten rok będzie dla Was rokiem miłości, ale nie zapominaj o swoich pasjach i przyjaciołach! Oni są także bardzo ważni. 

 

Jeśli w Nowym Roku byłaś otoczona przyjaciółkami...

W tym roku skupisz się na samorealizacji. Prawdopodobnie znajdziesz nową, bardzo ciekawą pracę. Uważaj, żeby nie dać się ponieść zachwytowi - pracuj ciężko, a jeszcze przed końcem 2018 roku osiągniesz kilka swoich celi. 

 

Jeśli Sylwestra spędziłaś na dużej imprezie... 

Musisz poświęcić więcej czasu w tym roku na zajęcie się sobą oraz skupienie na tym czego pragniesz. Czas nawiązać bliższą więź ze znajomymi oraz rodziną. Pamiętaj, że także potrzebujesz ich w swoim życiu, nie tylko imprezą człowiek żyje, prawda? :-) 

 

Zobacz też: Jak będzie wyglądał rok 2018 w zależności od Twojego znaku zodiaku?

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!