Reklama

#HAPPYLIFE

10.03.2018

Jeśli odpiszesz mu po TYM czasie, nie wyjdziesz na desperatkę!

Jeśli odpiszesz mu po TYM  czasie, nie wyjdziesz na desperatkę! fot. iStock
TAGI: związek

Ile czasu powinnaś odczekać z odpisaniem mu na wiadomość, by on nie pomyślał, że zależy ci za bardzo?

Redakcja

Reklama

Więc od jakiegoś czasu ze sobą piszecie. Coś jest na rzeczy, ale przecież nie możesz zbyt szybko przyznać się, że ci zależy - jeśli tak zrobisz, on natychmiast ... zniknie! Jaki jest sposób, by przytrzymać go na dłużej? Nie odpisywać! To znaczy, nie odpisywać od razu. ''Ile dokładnie powinnam odczekać, by on nie pomyślał, że mi się podoba?'' To pytanie każda z nas zadaje sobie na początku wszystkich nowych związków. Najczęściej wygląda to tak, że siedzimy z telefonem w ręku i każda minuta w naszym odczuciu trwa całą wieczność. W końcu nie wytrzymujemy i klikamy ''wyślij''. Niestety właśnie takie zachowanie sprawia, że facetowi przestaje zależeć i traci przyjemność z kontynuowania  znajomości. Im dłużej będziesz zgrywała niezainteresowaną, tym dla ciebie lepiej. Ale nie możesz też przesadzać w drugą stronę! W końcu kiedyś musisz mu odpisać. Kwestia tylko ile powinnaś odczekać, by nie wyjść na desperatkę. Nareszcie udało się to ustalić!

via GIPHY

 

Czas, jaki powinien upłynąć zależy od tego, kiedy ostatnio byliście w kontakcie. Im więcej go minęło od ostatniej wymiany zdań, w tym większą cierpliwość powinnaś się uzbroić.  Skoro się nie spieszył z napisaniem to ciebie, ty też nie musisz! Najlepiej, jeżeli odłożysz telefon w niedostępne miejsce i zajmiesz się czymś innym. Włącz sobie film, a najlepiej serial na Netflixie. Spokojnie możesz odpisać mu nawet następnego dnia!

 

via GIPHY

 

A co w przypadku, kiedy kontaktowaliście się w ostatnich dniach? Tutaj psychologowie zajmujący się problemami związkowymi radzą, by odczekać koło godziny. Ale wiecie co? Naszym zdaniem najlepiej kierować się... zdrowym rozsądkiem! Co to za radość odmierzać czas? Przecież miłość to przede wszystkim spontaniczność! Nie dajmy się więc zwariować.

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: O tych rzeczach rozmawiają tylko te pary, które kochają się naprawdę!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!