Reklama

#HAPPYLIFE

30.12.2017

Facebook przestanie być głównym ''złodziejem czasu'' w 2018. Wiadomo już gdzie w przyszłym roku będziemy spędzać znacznie więcej czasu!

Facebook przestanie być głównym ''złodziejem czasu'' w 2018. Wiadomo już gdzie w przyszłym roku będziemy spędzać znacznie więcej czasu! fot. Unsplash
TAGI: instagram

Redakcja

Reklama

Koniec roku za pasem, za chwilę wejdziemy w nowy, 2018. Co wydarzy się w ciągu najbliższych 12 miesięcy w wielkim świecie social media? Są już prognozy.

Mijający 2017 nie był dla Facebooka łatwy, a niebieskiego giganta czeka kolejny, jeszcze większy kryzys. Wiadomo już na której platformie w przyszłym roku będziemy ''siedzieć'' dużo częściej niż na Facebooku. A właściwie na których dwóch, bo ''efka'' przegra aż z dwoma kanałami!

W dobie nadmiaru informacji, musimy dokonywać selekcji. Nasz mózg zwyczajnie nie jest w stanie przyjmować tylu bodźców naraz, dlatego coraz częściej rezygnujemy z obecności w onlinie. Do łask wracają gry planszowe, uprawianie sportów (w realu, choć nie tylko - o czym później) i spotkania ze znajomymi - również te ''naprawdę''.

Facebook, który w ostatnich miesiącach zmieniał się w kanał video, przestał być dla nas atrakcyjny. Na początku, owszem, z entuzjazmem, a wręcz dziecięcą radością, podchodziliśmy do transmisji na żywo, ale dziś ta forma ewidentnie nam się przejadła - od oglądania nieprzerobionych relacji mamy przecież InstaStories.

Zresztą te nieprzerobione relacje także powoli tracą w naszych oczach. To dlatego tak bardzo doceniamy dziś, i będziemy w najbliższym roku, Netflix. To właśnie Netflix wykosi Facebooka. A dlaczego? Dlatego, że twórcy netflixowych seriali przygotowują dla nas prawdziwe dzieła, dopieszczone w najmniejszych detalach. Relacje na żywo, w starciu z produkcjami Netflixa, wypadają co najmniej blado.

A co oprócz Netflixa? E-sport. Ta forma zyskuje coraz więcej zwolenników, i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie drugim, obok Netflixa, konkurentem Facebooka. 

I co wy na to?

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Jak zdobyć więcej followersów na Instagramie ?!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!