Reklama

#HAPPYLIFE

04.12.2017

Przegląd najcudowniejszych świeczek na zimę!

Przegląd najcudowniejszych świeczek na zimę! fot. instagram.com/alabasterfox

Pola Namysł

Reklama

 

Zima kojarzy nam się z wieloma przyjemnościami - śnieg skrzypiący pod nogami, pyszne herbaty zimowe z dużą ilością miodu i pomarańczy, ale także z długimi wieczorami pod kocem, a dookoła nas... no właśnie! Świeczki. To jeden z naszych ulubionych dodatków, ale czasem znalezienie dobrej świeczki jest równie trudne co znalezienie dobrych butów na zimę! 

 

W ostatnich latach popularność świeczek znacząco wzrosła, tak naprawdę każdy sklep odzieżowy wypuścił swoje świeczki, nie mówiąc już o salonach z akcesoriami do domu czy z meblami. Okazuje się, że więcej wcale nie znaczy lepiej bo wiele z tych świeczek przeraża nas zawrotną ceną, a często nie idzie to w parze z zawrotną jakością. Co powinno charakteryzować dobrą i wartą swojej ceny świeczkę? Oczywiście musi ona pięknie pachnieć. Pamiętaj, żeby uważnie dobierać zapach i wybrać taki, który naprawdę Ci się podoba i sprawi, że z przyjemnością będziesz wchodzić do pokoju. 

 

Po drugie wygląd - to też ważne! Świeczka może być świetnym elementem dekoracyjnym, postawiona na stoliku nocnym czy na komodzie jest nie tylko praktycznym, ale także stylowym dodatkiem. Po trzecie - długi czas palenia. Świeczka, która spala się w godzinę nie jest warta kupowania! Wiele tanich świeczek kosztujących do 10zł. ma dłuższy czas palenia i starcza na kilka lub nawet kilkanaście godzin. Nie daj sie zwieść i kupuj tylko dobre i długopalące się świeczki. Zobacz poniżej jakie są nasze faworyty na zimę 2017/2018!

 

 

 

Zobacz też: 9 fryzur, które zrobisz w mniej niż 30 sekund!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!