Reklama

#HAPPYLIFE

06.10.2018

Te znaki zodiaku są najlepiej dopasowane w łóżku!

Te znaki zodiaku są najlepiej dopasowane w łóżku! fot. Unsplash

Oto 6 zodiakalnych par, które tworzą najbardziej udane duety w seksie!

Redakcja

Reklama

Dobra, tutaj możemy być ze sobą szczere. Każda z nas sprawdza spod jakiego znaku zodiaku jest facet, którym jest zainteresowana. Jedne z nas podchodzą do astrologii z lekkim przymrużeniem oka, inne traktują to, co jest zapisane w gwiazdach, jak najbardziej na serio. Ty nie do końca wierzysz w to, że horoskop ma jakikolwiek sens? W takim razie po co istnieje?!

Okazuje się, że horoskop to nie tylko prognoza na najbliższy okres w życiu, ale także klucz do udanego seksu. Czy wiecie, że to właśnie konkretny znak zodiaku jest clou do powodzenia w łóżku?! Tak, każdy z nas ma przez gwiazdy przypisany znak zodiaku, z którym tworzy najbardziej dopasowany duet w łóżku. Sprawdź czy uprawiasz seks z osobą, która jest w stanie dać ci najwięcej. Oto 6 zodiakalnych par, które najbardziej do siebie pasują -  jeśli chodzi o seks.

 

giphy.com

 

 

 

Baran & Skorpion

Baran i Strzelec mogą się na co dzień spierać, ale kiedy zamykają za sobą drzwi sypialni, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zamieniają się w najlepszych kochanków wszech czasów. Dlaczego tak się dzieje? Obydwoje  jesteście żądni przygód i obydwoje macie potrzebę dominacji, więc zawsze  (ale to zawsze!) jesteście chętni na wypróbowanie czegoś nowego. 

 

 

Byk & Strzelec

Czeka was zabawa, jakiej jeszcze nigdy nie przeżyliście w łóżku! Lepiej wcześniej potrenuj mięśnie brzucha, bo nie będziesz mogła opanować śmiechu! Wasz seks po prostu zawsze jest niepowtarzalny i baaaaardzo romantyczny! Przez wszystkie chwile będziesz miała wrażenie, że wasze ciała to jedność!

 

 

Bliźnięta & Koziorożec

Okej, może nie będzie to najbardziej dziki seks, jaki uprawiałaś, ale żaden inny nie miał i żaden inny nie będzie miał w sobie tego czegoś, co właśnie seks z Bliźniętami (jeśli jesteś Koziorożcem)/ Koziorożcem (jeśli jesteś Bliźniętami). Te pełne magii spojrzenia, to porozumienie dusz. Czasem doceniamy je o wiele bardziej niż wielokrotny orgazm. Spróbuj i sama się przekonasz!

 

 

giphy.com

 

 

 

Lew & Waga

Seks Lwa ze Skorpionem? Powiemy tylko jedno: to wy powinniście zagrać ''tę'' scenę w ''Pięćdziesięciu twarzach Greya''! Tutaj schemat jest prosty: Lew dominuje, Waga jest uległa. I najwyraźniej ten układ się sprawdza!

 

 

Ryby & Rak

Czegoś takiego nie przeżyjesz z żadnym innym znakiem zodiaku. Może nawet zaczniesz nagle płakać albo poczujesz się skrępowana, ale koniec końców uznasz to doświadczenie za coś absolutnie wyjątkowego i... fantastycznego!

 

 

Panna & Wodnik

Obydwoje macie skłonności do ciągłego analizowania, przemyśliwania, i w pewnym sensie te cechy przenoszą się na wasze życie intymne. Panny to mistrzynie w rozkładaniu wszystkiego na czynniki pierwsze i skupianiu się na detalach, które dla innych nie mają żadnego znaczenia. A Wodnik? A Wodnik potrzebuje właśnie kogoś tak wrażliwego i cierpliwego. Tylko Panny potrafią dostać się pod tę grubą skorupę, jaką obudowują się osoby spod znaku Wodnika.

 

 

 

 

giphy.com

 

 

 

 

 

 

 

ZOBAC TEŻ: Roaching to najnowszy sposób randkowania!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!