Reklama

lifestyle

13.11.2017

Influencerka tygodnia: RudaMaluje!

Influencerka tygodnia: RudaMaluje!

Poznajcie dziewczynę, która może naprawdę wiele Was nauczyć!

Pola Namysł

Reklama

 

Startujemy z nowym cyklem! Co tydzień na joy.pl przedstawiać będziemy jedną influencerkę - JOY dziewczynę tygodnia. Każda z nich odpowie na kilka pytań, opowie nam czym się zajmuje i jak zaczęła się jej przygoda z mediami społecznościowymi. Naszą pierwszą bohaterką jest Ruda Maluje, czyli Monika Cieślik - niedawno gościła na naszym śniadaniu z Influencerkami i od razu zwróciła naszą uwagę swoją wiedzą na temat makijażu, technik i pasją, którą widać na pierwszy rzut oka!

 

Kiedy i dlaczego zaczęłaś interesować się prowadzeniem konta w mediach społecznościowych?

Swoje SM prowadzę już dobre kilka lat, lecz dopiero na początku tego roku pochłonęło mnie to na maxa. Zaczęłam zwracać uwagę na zdjęcia które publikuję. Zdarza się, że nad dobrym ujęciem makijażu spędzam kilkanaście minut, ale wiem, że jeśli się postaram, uzyskam świetny efekt. To wszystko tworzę m.in. dla przyszłych Wizażystów, którzy szukają szczerych porad i informacji na tematy powiązane z makeupem.

 

 Jaki wpływ na Twoje życia ma prowadzenie Instagrama? Co w nim zmienia?

Odkąd poważnie zajęłam się stroną wizualną swojego Instagrama wiele osób z branży chętnie zaczęło podglądać moje makijażowe kroki. Dziewczyny często pytają mnie o rady, triki czy opinie na temat makijażu i produktów z nim związanych. Dzięki temu wiem, że kontakt z moimi obserwatorami jest dla nich potrzebny, a ja czuję duże docenienie z ich strony. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Im więcej pracuję i pokazuję, tym więcej w życiu zawodowym osiągam.

 

Rzecz, której nigdy nie pozbędziesz się ze swojej kosmetyczki to...

Zdecydowanie krem nawilżający. Nie wyobrażam sobie, abym zasnęła bez jednego grama kremu czy zrobienia bez niego makijażu.

 

Jaki jest Twój sposób na szybki, codzienny makijaż który przetrwa cały dzień?

Obowiązkowo krem, podkład, róż, brwi i voilà!


Co poradziłabyś osobie, która swoją przygodę z makijażem dopiero zaczyna?

Dużo cierpliwości, pracowitości i wielkiej pokory. Z doświadczenia wiem, że jeśli dążę do celu ten cel zdobywam. Nigdy się nie poddaję, stawiam sobie wysoką poprzeczkę i to radzę każdemu! 

 

Urodowy trend, którego nie znosisz to...

Przedzielone przedziałkiem brwi!

 

Marka, z którą najbardziej chciałabyś współpracować?

Zdecydowanie Anastasia Beverly Hills. Nie miałabym odwagi prosić moich obserwatorów o oznaczanie tej marki pod moim postem tylko po to, aby dostawać darmowe kosmetyki. Wyznaje zasadę: Jeśli  ma mnie ktoś zauważyć, to zauważy zupełnie SAM.

 

O jakiej wpadce urodowej wolałabyś zapomnieć?

Kiedyś w moim filmie mocno przesadziłam  z różem do policzków, do tej pory nie mogę siebie tego wybaczyć!

 

Najczęściej popełniany błąd w makijażu?

Brak odpowiedniej pielęgnacji. Wiele Pań nie zdaje sobie sprawy jak ważne się przygotowanie twarzy przed makijażem. Jeśli cera jest wypielęgnowana wszystko pięknie na niej wygląda.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Właśnie to marzenie spełniam! Spełniam się zawodowo, kocham ludzi, a jednocześnie jestem sobą i robię co chcę! Jestem szczęśliwa, że jestem tu gdzie jestem. Cieszę się z małych rzeczy i z radością witam każdy dzień.

 

Instagram, Facebook czy YouTube?

Instagram! Tutaj mam największy kontakt z moim obserwatorami. Docieram do większej ilości osób, dzięki czemu przybywa mi coraz więcej zaufanych i szczerych ludzi. To niesamowite jak chociażby jeden miły komentarz jest w stanie zmobilizować mnie do dalszej pracy. Lubię tu bywać i dzielić się swoim makijażowym życiem.. 

 

Jeśli chcecie przedstawić nam swoją propozycję influencerki -  czekamy, wysyłajcie swoje pomysły na joy@joy.pl 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!