Reklama

lifestyle

12.10.2017

Oto 7 niebezpiecznych sygnałów, które wskazują na to, że ten facet nie jest szczery

Oto 7 niebezpiecznych sygnałów, które wskazują na to, że ten facet nie jest szczery źródło: www.istockphoto.com

Nie jest szczery, a przy okazji Tobą mocno manipuluje...

Dominika Kalinowska

Reklama

Jesteście ze sobą już od jakiegoś czasu i wydaje Ci się, że ta relacja wcale nie układa się tak dobrze, jak powinna? Masz coraz gorsze przeczucia i ciągle uważasz, że on nie jest z Tobą szczery...? Nim podejmiesz pochopną decyzję i zerwiesz z nim na zawsze, bądź zaryzykujesz i zechcesz związać się z nim na przyszłość - sprawdź, czy aby na pewno nie zachowuje się on w ten sposób, który jednoznacznie wskazuje na to, że... nie powinnaś mu ufać.

 

Niestety często dzieje się tak, że pomimo tego iż wydaje nam się, że wszystko z pozoru układa się idealnie - jest miło, dobrze, a on wbrew pozorom powinien być spełnieniem Twoich marzeń, Ty ciągle z tyłu głowy czujesz, że coś jest nie tak. Ta myśl coraz bardziej Cię pochłania i zaczynasz doszukiwać się w jego zachowaniu rzeczy, które rzeczywiście mogłyby o tym świadczyć. Dlaczego tak się dzieje?

 

Widocznie coś w Waszej relacji rzeczywiście nie działa, albo... jest to początek większego problemu. Sprawdź i przekonaj się, czy on nie zachowuje się w ten sposób i tym samym nie powinien stracić Twojego zaufania raz na zawsze!

 

 

 

ZOBACZ: Tych rzeczy związanych z seksem nigdy nie powinnaś akceptować

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!