Reklama

lifestyle

20.02.2018

Tych rzeczy związanych z seksem nigdy nie powinnaś akceptować

Tych rzeczy związanych z seksem nigdy nie powinnaś akceptować źródło: www.istockphoto.com

Tym zachowaniom mówimy stanowcze NIE!

Dominika Kalinowska

Reklama

Ludzie charakteryzują się dużymi odmiennościami, jeśli chodzi o upodobania seksualne. Bardzo wiele zależy od tego, jak dobierzemy się z drugą stroną i czy rzeczywiście jesteśmy dopasowani pod tym względem. Wiele osób nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji z seksu, co wiąże się z różnymi preferencjami, które nie zawsze znajdują zrozumienie i akceptacje w partnerze.

 

Jedno jest pewne - dopasowanie seksualne z partnerem jest ważne i trzeba w pewien sposób wzajemnie się dopasowywać, jednak należy pamiętać też o tym, że nie na wszystko powinniśmy się godzić i przymykać oko. Istnieją bowiem takie sytuacje, których nie powinniśmy akceptować i jeśli tylko nie są zbieżne z naszymi preferencjami i upodobaniami - nie powinniśmy się na nie godzić!

 

Warto pamiętać, że ta sfera życia jest wyjątkowo intymna i nie możemy za wszelką cenę ulegać tu jakimkolwiek presjom ze strony drugiej osoby, czy otoczenia. Każdy z nas pod tym względem wykazuje duże odmienności, jednak satysfakcja z tej części naszego życia i dobre poczucie pod tym względem to kwestie kluczowe.

 

Oto zachowania związane z seksem, których nie powinnaś akceptować wbrew sobie!

 

 


ZOBACZ: "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a" - powstaje nowa część sagi!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!