Reklama

#HAPPYLIFE

11.10.2017

"Pięćdziesiąt twarzy Grey'a" - powstaje nowa część sagi!

"Pięćdziesiąt twarzy Grey'a" - powstaje nowa część sagi! źródło: www.instagram.com/erikaljames

To chyba najlepsza wiadomość dla fanów historii Anastasii i Christiana!

Dominika Kalinowska

Reklama

"Pięćdziesiąt twarzy Grey'a" to książka, która zmieniła w pewnym stopniu literacki świat. Można oczywiście sprzeczać się, czy na dobre, tym niemniej szał, jaki powstał na punkcie sagi przerósł najśmielsze oczekiwania samej autorki. Fenomen książek opowiadających historię nieśmiałej i lekko wycofanej Anastasii z tajemniczym, bogatym i przystojnym Christianem spowodował, że prawie natychmiast postanowiono stworzyć jej ekranizację.

 

Każda kolejna część budziła coraz większe emocje, co ostatecznie doprowadziło do tego, iż autorka E.L. James zdecydowała się stworzyć kolejne książki, tym razem opowiadające historię dwójki zakochanych... z perspektywy Christiana. Jak się okazuje pisarka postanowiła dalej rozwijać sagę (wcale się temu nie dziwimy...) i obecnie w przygotowaniu jest już kolejna historia - "Darker: Fifty Shades Darker As Told By Christian."

 

Do stworzenia następnej części sagi namówili James czytelnicy, którzy ewidentnie nie pogodzili się z faktem, iż historia Anastasii i Christiana mogłaby się zakończyć. Przypomnijmy, że pierwsza część rozeszła się w rekordowej liczbie - 128 milionów egzemplarzy na całym świecie!

 

Premiera najnowszej książki planowana jest na 28 grudnia - my już nie możemy się doczekać!

 

 

 

 

ZOBACZ: Oto jak Kylie Jenner ukrywa ciążowy brzuszek!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!