Reklama

lifestyle

09.10.2017

Video pokazujące, co działo się po wczorajszym meczu podbija Internet!

Video pokazujące, co działo się po wczorajszym meczu podbija Internet! źródło: www.instagram.com/kamilglik25/

Dawno tak nie cieszyliśmy się z wygranej!

Dominika Kalinowska

Reklama

Wczorajszy dzień przeszedł już do historii - Polska wygrała 4:2 z Czarnogórą i tym samym zapewniła sobie miejsce na przyszłorocznych mistrzostwach w Rosji! Ta informacja zelektryzowała wszystkich kibiców - zarówno tych obecnych na stadionie, jak i wszystkich dopingujących przed telewizorami. Mecz polskiej reprezentacji przyniósł wczoraj niemałe emocje - aż do 78 minuty Polacy prowadzili aż 2:0, ale po pewnym czasie piłkarze przeciwnej drużyny wyrównali wynik.

 

W tym momencie atmosfera na Stadionie Narodowym stała się nieco pogrzebowa, a polscy kibice nie wierzyli w to, że tak ostatecznie skończy się mecz... W tym momencie kapitan reprezentacji - niezawodny Robert Lewandowski zrobił coś niespodziewanego i... ograł bramkarza przeciwnej drużyny! Tym samym ponownie zapewnił nam prowadzenie, a czwarty gol Polaków przesądził o wygranej.

 

To, co następnie działo się na Stadionie było nie do opisania - kibice śpiewali, krzyczeli, tańczyli, wariowali na stadionie. W euforii uczestniczył m.in. Prezydent Andrzej Duda, najważniejsi politycy, gwiazdy i celebryci, a także WAG's, wśród których nie zabrakło także Anny Lewandowskiej.

Największą furorę zrobił jednak filmik nagrany przez naszych piłkarzy, którzy zaprezentowali to, jak cieszą się z wygranej w szatni!

 

To video już bije rekordy popularności i nie mamy wątpliwości, że jeszcze długo będzie nas motywować!

 

 

 

 

ZOBACZ: Tak wygląda miesiąc miodowy Lary Gessler?

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!