Reklama

lifestyle

05.10.2017

Oto pierwszy zwiastun najnowszego filmu Woody'ego Allena z Kate Winslet i Justinem Timberlakiem!

Oto pierwszy zwiastun najnowszego filmu Woody'ego Allena z Kate Winslet i Justinem Timberlakiem! źródło: materiały prasowe

Zapowiada się rewelacyjnie!

Dominika Kalinowska

Reklama

Woody Allen to nazwisko w świecie filmowym, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Reżyser takich filmowych perełek, jak m.in: "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać", "Hannah i jej siostry", "Melinda i Melinda", "Co nas kręci, co nas podnieca" i wielu wielu innych (które nawet ciężko wymienić) powraca z nowym filmem! Nie da się ukryć, że Allen to jeden z najpłodniejszych, a przy tym najoryginalniejszych artystów współczesnego kina i praktycznie co roku możemy podziwiać jego kolejne dzieła.

 

Już 1 grudnia do kin trafi najnowsza produkcja Woody'ego "Wonder Wheel" , w której wystąpią m.in. takie gwiazdy, jak Kate Winslet, Justin Timberlake, czy Juno Temple. Jak na razie fabuła filmu nie jest do końca znana oprócz tego, że akcja rozgrywa się na Coney Island w latach 50. XX w. Winslet ma zagrać w produkcji niespełnioną aktorkę pracującą w restauracji, której mąż pracuje jako operator karuzeli. Do głównych bohaterów dołącza także Mickey - przystojny ratownik, który chciałby zostać dramatopisarzem oraz Carolina - marnotrawna córka męża Winslet.

 

Jak więc widać, jak zwykle u Woody'ego będzie się działo, a tymczasem do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej produkcji. Koniecznie go zobaczcie! Pójdziecie do kina?

 

 

 

ZOBACZ: Nie będzie trzeciej części "Seksu w Wielkim Mieście"! Dlaczego?

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!