Reklama

#HAPPYLIFE

12.02.2018

Oto rzeczy, które MUSISZ o nim wiedzieć, nim zdecydujesz się na poważny związek lub ślub

Oto rzeczy, które MUSISZ o nim wiedzieć, nim zdecydujesz się na poważny związek lub ślub źródło: www.istockphoto.com

Bez tych informacji nie powinnaś podejmować tak ważnej decyzji!

Dominika Kalinowska

Reklama

Co warto dowiedzieć się na temat drugiej strony nim zdecydujemy się na naprawdę poważny związek albo... ślub? Co warto ustalić, aby następnie nie czuć się rozczarowaną albo... nie dowiedzieć się czegoś, co zupełnie zaważy na naszym postrzeganiu drugiej osoby? Istnieje szereg istotnych informacji, które powinniśmy poruszyć nim zwiążemy się na stałe i podejmiemy jedną z ważniejszych decyzji w życiu.

 

Większość par, które są w długotrwałych związkach, a także te, które są od jakiegoś czasu po ślubie, na pytanie - jakie pytanie zadałabyś swojemu partnerowi/partnerce nim zdecydowałabyś się na ślub udzieliło dość zaskakujących odpowiedzi.

Jeśli i Wy zastanawiacie się nad tym - czy ta osoba jest na pewno tą, którą chcielibyście mieć u swego boku za kilkanaście lat, i z którą wyobrażacie sobie wspólne życie - powinniście zadać sobie kilka podstawowych pytań, bez których ciężko o dobrą i szczerą relację.

 

Co więc powinno znaleźć się na liście koniecznie poruszanych tematów, bez których nie można mówić o rzeczywiście świadomym i pewnym wyborze? Sprawdźcie to koniecznie!

 

 


ZOBACZ: Tych rzeczy nie wybaczy żaden facet

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!