Reklama

#HAPPYLIFE

18.09.2017

Oto najmodniejsze smaki na rok 2018! Wyglądają przepysznie

Oto najmodniejsze smaki na rok 2018! Wyglądają przepysznie fot. instagram.com/testini_prague/sulcatagrove
TAGI: jedzenie

Robimy się głodne na samą myśl o nich!

Pola Namysł

Reklama

 

Jak się okazuje - w gastronomii jest jak w modzie i urodzie, możemy przewidzieć trendy na zbliżające się miesiące i sezony. Tak, w jedzeniu także obowiązują trendy! Raz na jakiś czas możemy zauważyć, że pewne dania nagle zalewają wszystkie restauracje w mieście. Tak było z sushi i sushito - na pewno zwróciłaś uwagę na nagłe tworzenie knajp oferujących te dania.

 

Okazuje się, że dwie agencje wywiadu rynkowego gastronomicznego na tegorocznej konferencji Instytutu Technologii Żywności w Chicago opracowały listę trendów kulinarnych na 2018 rok. I jesteśmy naprawdę zaskoczone! Znajdują się na niej produkty, o których istnieniu nawet nie wiedziałyśmy. Co prawda, gastronomia naprawdę często nas zaskakuje (tak jak ostatnio zaskoczyła nas informacja o powstaniu różowego gatunku czekolady!)

 

 Wychodzi na to, że w zbliżającym się roku 2018 stawiać będziemy na różnorodność smaków oraz potraw. Używać będziemy wielu przypraw, interesujących rozwiązań, ale również znowu korzystać będziemy z bardzo dobrze nam znanych (oraz lubianych!) dań. Zobaczcie poniżej jakie smaki modne będą w 2018 roku!

 

 

 

Zobacz też: Oto najpiękniejsze dania na Instagramie, są cudowne!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!