Reklama
Reklama

lifestyle

13.09.2017

Powstanie pierwszy polskojęzyczny serial dla Netfliksa, który wyreżyseruje... Agnieszka Holland!

Powstanie pierwszy polskojęzyczny serial dla Netfliksa, który wyreżyseruje... Agnieszka Holland! źródło: materiały prasowe

Premiera serialu planowana jest na 2018 rok!

Julia Berg

Reklama

Wszyscy kochamy Netfliksa. Za House of Cards", "Orange is a new black", "Narcos", "The Crown" i wiele innych seriali, które wielokrotnie przesądziły o naszych wieczornych lub weekendowych planach. Teraz kochamy Netfliksa jeszcze bardziej, a wszystko za sprawą... pierwszego polskojęzycznego serialu, który zostanie stworzony przez polskich twórców w polskiej scenerii.

 

Mało tego, reżyserką serialu, którego premiera zaplanowana została na 2018 rok zostanie Agnieszka Holland - jedna z najwybitniejszych polskich reżyserek, która ma na swoim koncie takie produkcje, jak: 'W ciemności", "Pokot", czy "Kobieta samotna". W stworzeniu ośmioodcinkowego serialu Holland wesprze jej córka Kasia Adamik, co zapowiada naprawdę jeden z mocniejszych duetów.

 

Jak na razie nie wiadomo dokładnie, jaki tytuł będzie nosił serial, ani nie zdradzono większych szczegółów dotyczących fabuły - pewne jest natomiast to, iż całość zostanie sfilmowana w różnych regionach Polski.

To nie pierwszy raz, gdy Agnieszka Holland podjęła się współpracy z internetową platformą filmową - wcześniej reżyserka odpowiedzialna była za reżyserię kilku odcinków "House of Cards".

 

Koniecznie zobaczcie, co na temat swojego nowego wyzwania powiedziała Holland:

 

 

 


ZOBACZ: Ariana Grande nową ambasadorką marki Reebok!

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!