Reklama
Reklama

lifestyle

07.09.2017

6 powodów, dla których warto mieć październikowy numer JOYa!

6 powodów, dla których warto mieć październikowy numer JOYa!

W tym miesiącu czeka na Was mnóstwo niespodzianek!

Dominika Kalinowska

Reklama

1. W tym miesiącu mamy dla Was szczególną niespodziankę! Z październikowym numerem czeka nas Was wspaniały dodatek - fragmenty książki "Trening życia" autorstwa Deynn i Daniela Majewskiego! Dodatkowo tylko u nas komentarze Autorów i... specjalny wywiad! Takiego dodatku nie znajdziecie nigdzie indziej , a to wszystko jeszcze przed oficjalną premierą książki!

 

2. Chcecie wiedzieć kto został nominowany w kolejnych dwóch kategoriach w naszym konkursie Influencer Roku? Tym razem przedstawiamy Wam dziewczyny nominowane w kategoriach "Fashion Influencer" i "Fit Influencer"! Pamiętajcie, że to Wy zadecydujecie, kto wygra w głosowaniu online pod koniec roku!

 

3. W tym numerze znajdzie się mnóstwo ciekawostek dla wszystkich fanek Seleny Gomez! Dowiecie się, co piosenkarka lubi robić najbardziej, co sądzi o social mediach i jaki jest jej "plan B" na życie! I przede wszystkim... co sądzi o Justinie Bieberze i The Weekndzie!

 

4. W środku numeru jak zwykle nie zabraknie największych gwiazd sieci: Laura Mancewicz opowiada nam, czego nigdy nie wyrzuciłaby szafy, kto jest jej ikoną stylu, a także... co motywuje ją do ćwiczeń i jednocześnie sprawia, że ma tak boską figurę! Paulina Lis, czyli autorka kanału Lisie Piekło zdradziła, jakie są jej sposoby na cerę pełną blasku, jakiego manikiuru jest fanką i jakich produktów ostatnio używa najczęściej. Oprócz tego spędziliśmy 24 godziny z Anią Jagaciak-Michalską, która opowiedziała nam, jak dba o formę i kto jest jej największym autorytetem!

O swoich modowych kaprysach i ulubionych trendach na ten sezon opowiedziała Anna Lucińska - aktorka i prezenterka lubiąca bawić się modą!

 

5. W październikowym numerze dowiecie się, co nasze Ambasadorki - Kate Zacharzewska (@kate.zach), Anna Nowak (@cookapl) oraz Oliwia Dynak (@siwa_oliwia) lubią robić na co dzień, czego szukają w modzie i na co stawiają w social mediach. Warto je obserwować!

 

6. Jeśli marzysz o ucieczce od szarej, deszczowej pogody i wyjeździe w nieznane, koniecznie musisz przeczytać nasz dział "Podróże", w którym cztery blogerki pokazują, gdzie warto pojechać, by z podróży przywieźć nie tylko piękne wspomnienia, ale i... niezwykłe zdjęcia! I przy okazji wzbogacić swój Instagram!

 

 

ZOBACZ:

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!