Reklama

#HAPPYLIFE

31.08.2017

4 powody, dla których on ignoruje twoje wiadomości

4 powody, dla których on ignoruje twoje wiadomości fot. istockphoto.com

Odpowiedź jest prostsza niż myślisz!

Pola Namysł

Reklama

 

Dopiero zaczęliście się spotykać, a może już od jakiegoś czasu tworzycie zgraną parę, a może... próbujesz zdobyć jego serce i jeszcze nie wiesz na czym stoicie? Niezależnie od tego na jakim etapie znajomości znajdujesz się z facetem, zawsze zdarza się jedna rzecz - on nie odpisuje lub zwleka z odpisaniem na wiadomości. I każda z nas niestety popełnia ten sam błąd... myśli o tym za dużo!

 

Wbrew temu co nam się wydaje faceci nie są (tak jak - niestety - my często) przyklejeni do ekranu swojego telefonu. Oni nie zwracają uwagi na to czy byłaś 'aktywna' 5 minut temu czy 5 godzin temu. To dla nich nie ma znaczenia! Dla mężczyzny ważny jest wspólnie spędzony czas i to jak się dogadujecie.

 

My w międzyczasie wymyślamy milion powodów, dla których on nam nie odpisuje - np. zakładamy, że spotkał się z inną dziewczyną (w 90% przypadków się nie sprawdza!) lub że już go nie interesujemy (w tym także zazwyczaj się mylimy!). Skoro powody, które wymyślamy są nieprawdziwe to... dlaczego on ignoruje Twoje wiadomości? Odpowiedzi jest kilka i wszystkie są równie proste. Nie wierzysz? Patrz poniżej!

 

 

Zobacz też: Te znaki zodiaku są najmniej dopasowane i raczej im ze sobą nie wyjdzie..

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!