Reklama

#HAPPYLIFE

21.08.2017

5 sposobów na zdobycie jego serca (działają za każdym razem!)

5 sposobów na zdobycie jego serca (działają za każdym razem!) fot. istockphoto.com

Same je przetestowałyśmy! :-)

Pola Namysł

Reklama

 

 

 Dopiero co poznałaś super faceta, lubisz z nim rozmawiać, chciałabyś spędzać z nim czas, a także liczysz że to relacja na dłużej. Jedyne co spędza Ci sen z powiek to pytanie "czy on czuje to samo? Czy coś z tego wyjdzie?". Każda z nas to przeżyła wiele razy! Zastanawiałyśmy się, co zrobić aby zdobyć jego uwagę, zainteresowanie, a w końcu serce. Okazuje się, że to prostsze niż mogłoby się wydawać. Może i faceci są z Marsa, a my z Wenus, ale mimo wszystko są bardzo łatwi w obsłudze!

 

Nie przejmuj się czy się do niego odezwać albo czy dana wiadomość jest w porządku. Oni nie zwracają na to takiej uwagi, jak my. Podczas gdy my analizujemy każde wypowiedzane przez niego zdanie, on nie zajmuje sobie tym głowy. Wręcz przeciwnie! Dla niego ważne jest czy się dogadujecie, a to że nie odpisał na sms-a nawet jeśli był 'aktywny' na facebooku? Pewnie jest zajęty, nie zadręczaj się tym i bądź spokojna. 

 

Są rzeczy, które faceci w nas kochają, a także takie które wyjątkowo ich drażnią. Kluczem do sukcesu jest uważne słuchanie mężczyzny oraz obserwowanie jego potrzeb i tego co się dla niego liczy. Dla niektórych będzie to poczucie humoru, a dla innych rozwaga i intelekt. Na szczęście są rzeczy, które działają na każdego faceta. Naprawdę! Sprawdziłyśmy same :-) 

 

 

Zobacz też: Kobiece zachowania, z których śmieją się wszyscy faceci

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!