Reklama
Reklama

lifestyle

18.08.2017

Kolejna blogerka pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało w rzeczywistości i na Instagramie. Szok?

Kolejna blogerka pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało w rzeczywistości i na Instagramie. Szok? źródło; www.instagram.com/sophactivelife

Takie zdjęcia powinny dać niektórym do myślenia?

Dominika Kalinowska

Reklama

Żyjemy w czasach pogoni za idealną sylwetką, perfekcyjnym wyglądem i stylowym ubiorem. Często większość naszych codziennych aktywności "kręci" się wokół Instagrama, Facebooka i tego, jak zrobić zdjęcie, które zbierze jak najwięcej lajków. Coraz częściej oglądamy profile osób, które pokazują nam, jak zdrowo się odżywiać, ile ćwiczyć i co kupować, by wyglądać perfekcyjnie. Niestety, prawda jest taka, że w większości przypadków życie w social mediach niewiele ma wspólnego z tym prawdziwym...

 

Coraz częściej natrafiamy na sytuacje, gdy gwiazdy Instagrama obnażają prawdę, jak wygląda praca nad idealnym zdjęciem i stworzeniem swojego wyimaginowanego portretu w sieci.

Tym razem na ten temat wypowiedziała się 27-letnia trenerka personalna Sophie Allen, która jednym, prostym przekazem zaburzyła światopogląd większości jej obserwatorów.

 

Trenerka na swoim profilu, który obserwuje prawie 150 tys. osób umieściła dwa zdjęcia - oba zdjęcia przedstawiają jej pośladki, jednak różnica jest kolosalna. Na jednym ujęciu widać cellulit, na drugim zaś... nie ma żadnych niedoskonałości. Jak to możliwe? Sophie od razu wytłumaczyła swoim obserwatorom, że jest to normalny "zabieg" w przypadku tego typu zdjęć - na jednym z nich Allen ścisnęła pośladki, dzięki czemu cellulit zdecydowanie się uwidocznił, na drugim zaś zapozowała pod odpowiednim kątem i oświetleniem, tak by po pomarańczowej skórce nie pozostał najmniejszy ślad.

 

„Nie pozwól, żeby Instagram pozbawił Cię osiągnięć, ponieważ zobaczysz na nim mnóstwo póz, różnych kątów nachyleń, edycji, specjalnego oświetlenia i całej reszty. Wszyscy to robimy, więc nie dręcz sama siebie, kiedy zobaczysz ludzi jakby nie z tego świata. Musimy przyjąć i pokochać nasze ciała takie, jakie są przy jednoczesnej pracy nad zdrowiem i silniejszym ja” - napisała trenerka.

 

Zgadzacie się? Zobaczcie jej zdjęcia!

 

 

 


ZOBACZ: Oto niepodważalna kopia Seleny Gomez! To siostry-bliźniaczki?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!