Reklama

#HAPPYLIFE

17.08.2017

O te partie ciała według facetów powinnyśmy bardziej dbać

O te partie ciała według facetów powinnyśmy bardziej dbać źródło: www.istockphoto.com

Co mężczyźni myślą na temat naszej sylwetki? Odpowiedzi mogą zaskakiwać!

Dominika Kalinowska

Reklama

Większość kobiet sama wie, jak dbać o swoją sylwetkę, jak się odżywiać, co ćwiczyć, by udoskonalić konkretne partie swojego ciała, jednak niekiedy możemy dowiedzieć się tego od... facetów! Często to oni zauważają pewne niedoskonałości w nas, zwłaszcza podczas sytuacji intymnych, ale... boją się powiedzieć nam to wprost. I nic dziwnego! Która z nas chciałaby usłyszeć, że powinna bardziej zadbać o pielęgnacje pośladków podczas wspólnego wylegiwania się na plaży?

 

Dlatego też mężczyźni z reguły nie wychodzą na pierwszy plan, jeśli chodzi o tego typu informacje i wolą nie wychylać się w tym temacie. Tym bardziej przydają się nam ich zwierzenia, które nie są wycelowane w żadną konkretną kobietę, lecz ogólnie wskazują na to, o co powinnyśmy bardziej zadbać jako kobiety.

 

Oczywiście potraktujmy to z przymrużeniem oka - nie musimy się ich słuchać, a dla tego jednego wymarzonego faceta i tak jesteśmy idealne! Jeśli jednak chciałybyście się dowiedzieć, na co mężczyźni w dużej mierze zwracają uwagę w przypadku kobiecej sylwetki - sprawdźcie koniecznie naszą galerię!

 

 


ZOBACZ: Te zachowania kobiet są dyskwalifikujące w oczach facetów

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!