Reklama

#HAPPYLIFE

08.08.2017

5 kobiecych zachowań, które imponują każdemu facetowi

5 kobiecych zachowań, które imponują każdemu facetowi źródło: www.istockphoto.com

My przecież też lubimy im zaimponować :)

Dominika Kalinowska

Reklama

Wiele mówi się na temat tego, że to faceci za wszelką cenę chcą zaimponować kobiecie, która wpadła im w oko. To prawda, ale na pewno nie działa to jednostronnie... My także, gdy już upatrzymy sobie tego ideała, zaczynamy się zastanawiać, czym i w jaki sposób by mu zaimponować i co zrobi na nim największe wrażenie. 

 

Wiadomo, że na początku ważny jest przede wszystkim wygląd, charyzma, to co się ma do powiedzenia, jednak na dłuższą metę potrzeba czegoś więcej, by zainteresować swoją osobą drugą stronę i przekonać ją do tego, że naprawdę jesteśmy warci uwagi. 

Co jednak robi na nich największe wrażenie i jakie zachowania powodują, że w głębi duszy przestają myśleć o nas wyłącznie w kategoriach: "ładna", czy "seksowna"?

 

Każdy facet lubi w dziewczynach zupełnie co innego - jednemu imponują jej zainteresowania, inni zaś skupiają się na tym, jaka jest z charakteru, ale da się wyróżnić pewne zachowania kobiet, które podobają się każdemu mężczyźnie i które stanowczo wywołują w nich wewnętrzne "wow"!

 

Sprawdź koniecznie, jakie zachowania imponują facetom i dlaczego?

 

 

 

ZOBACZ: 5 pomysłów na prezent dla partnera

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!