Reklama
Reklama

lifestyle

07.08.2017

Mieszkanie (prawie) prawdziwej księżniczki, czyli 4 sposoby na tanie i proste ozdobienie pokoju

Mieszkanie (prawie) prawdziwej księżniczki, czyli 4 sposoby na tanie i proste ozdobienie pokoju fot. instagram.com/cozy.bedroom.inspirations

To łatwiejsze niż myślisz!

Pola Namysł

Reklama

 

 

Mieszkanie lub pokój jest dla każdej kobiety bardzo ważnym miejscem. To tu spędzamy długie wieczory przy pracy lub nauce, przygotowujemy się na ważne wyjścia czy po prostu odpoczywamy. Nic więc dziwnego, że chciałybyśmy aby było to miejsce wyjątkowe. Niby wiemy jak chcemy, aby wyglądały nasze cztery kąty, ale czasem ciężko jest zrealizować pomysły. Odkładanie na później, zazwyczaj kończy się nie zrobieniem tego wcale. Oglądanie inspiracji na Instagramie czy Pinterest kończy się na zrobieniu screenshotów, które zajmują nam jedynie pamięć w telefonie. Pomimo tego chciałybyśmy aby nasze małe królestwo było miejscem wyjątkowym i przytulnym.

 

 

Wbrew pozorom to nie jest nic trudnego. Stworzenie przytulnego i pięknego wnętrza jest tak naprawdę łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Myślisz, że udekorowanie pokoju jak te które oglądasz na Instagramie zajmie ci miesiące na poszukiwanie elementów ozdobnych i przy okazji wyzeruje konto bankowe? Nic bardziej mylnego. Wystarczy trochę inwencji twórczej, pomysłu i cierpliwości.

 

 

Jak to zrobić przy użyciu minimum środków finansowych i czasu? Tu przychodzimy z pomocą! Zobacz proste triki na dodanie blasku i szyku do swojego domu.

 

 

Zobacz też: Oto 13 najpiękniejszych miejsc na Airbnb, w których Ty też możesz zamieszkać!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!