Reklama

lifestyle

25.07.2017

Premiera "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" przyciągnęła mnóstwo gwiazd! Ale się działo!

Premiera "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" przyciągnęła mnóstwo gwiazd! Ale się działo!
TAGI: filmy

Polacy pokochali najnowszy film Luca Bessona!

Dominika Kalinowska

Reklama

W sobotę w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Luca Bessona, twórcy m.in. "Leona Zawodowca", "Wielkiego Błękitu", czy "Piątego Elementu". "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" to zrealizowane z rozmachem dzieło science-fiction oparte na serii komiksów "Valerian and Laureline" autorstwa Pierre'a Christina i Jean-Claude'a Mezieres'a.

 

Film opowiada historię dwójki agentów specjalnych (w tych rolach Dane DeHaan i piękna Cara Delevigne), którzy muszą zmierzyć się z wyjaśnieniem zagadki ataku na planetę Pereł, która ostatecznie coraz bardziej się komplikuje i sprowadza na bohaterów mnóstwo kolejnych przygód.

"Valerian..." to widowisko nieprzeciętne, od początku widać tu niezwykłe zamiłowanie reżysera do fantastycznego świata, komiksowych postaci i... efektów specjalnych. Jak się bowiem okazuje, najnowsze dzieło Bessona to najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami Stanów Zjednoczonych!

 

Premiera, która odbyła się w weekend zgromadziła nie tylko największe gwiazdy polskiego kina, ale i... samego Luca Bessona, który zaszczycił widzów swoją obecnością! Wśród zaproszonych, którzy chętnie pozowali na ściance znalazła się m.in. Olga Bołądź, Katarzyna Warnke z Piotrem Stramowskim, Patricia Kazadi, Weronika Rosati, czy Grażyna Torbicka, która przywitała reżysera na scenie.

 

Najnowsza produkcja francuskiego reżysera spotkała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a widzowie nie kryli zachwytu nad tą pełną emocji i akcji historią.

Koniecznie zobaczcie "Valeriana i Miasto Tysiąca Planet" oraz zdjęcia z premiery!

 

 

 

ZOBACZ: Rewolucja na Facebooku: będzie częściowo płatny!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!