Reklama

#HAPPYLIFE

20.07.2017

News tygodnia! W październiku ukażą się dwie książki o Harry'm Potterze!

News tygodnia! W październiku ukażą się dwie książki o Harry'm Potterze! źródło: www.instagram.com/harrypotterfilm/

Wydawnictwo już potwierdziło ich wydanie!

Dominika Kalinowska

Reklama

Kiedy fani dowiedzieli się, że J.K. Rowling nie szykuje już nowej części przygód Harry'ego Pottera, nie było chyba osoby, która nie przeżywałaby tego na swój sposób. Większość osób kochająca najsłynniejszego czarodzieja na świecie nie mogła zrozumieć, dlaczego autorka podjęła decyzję o zakończeniu tej historii.

 

Jak się jednak później okazało - Rowling potwierdziła, że napisała nową opowieść, jednak nie było do końca jasne, czy książka rzeczywiście się ukaże. Tym razem nie miały to być historie z życia czarodzieja i jego przyjaciół, tylko... opowieści m.in. o przedmiotach, których uczono się w Hogwarcie itp.

Wszyscy z zapartym tchem oczekiwali momentu, w którym wydawca potwierdzi publikację dwóch nowych powieści Rowling i tak też się stało.

 

Wydawnictwo Bloomsbury odpowiedzialne za całą serię przygód Harry'ego Pottera potwierdziło wydanie dwóch nowych książek: "Harry Potter: A History of Magic, The Book of the Exhibition", która opowie o historii przedmiotów wykładanych w magicznej szkole m.in. o eliksirach, herbologii i wielu innych, a także "Harry Potter: A Journey Through a History of Magic", która przytoczy anegdoty na temat przeróżnych zaklęć, zwierząt, stworzeń i czarowników.

 

Pomimo że nowe pozycje w twórczości J.K. Rowling nie będą opowiadały bezpośrednio o tym, co teraz dzieje się z trójką najsłynniejszych czarodziei na świecie, i tak nie możemy się doczekać ponownej teleportacji do tego magicznego świata!

Cieszycie się?

 

 

 

ZOBACZ: Szok! Oto, jak zmienili się bohaterowie "Świata według Bundych"!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!