Reklama

#HAPPYLIFE

18.07.2017

To właśnie ONI zagrają w nowym filmie o Aladynie Disneya!

To właśnie ONI zagrają w nowym filmie o Aladynie Disneya! fot. instagram.com/conigarrido94

W końcu doczekaliśmy się wersji pełnometrażowej!

Pola Namysł

Reklama

 

Wszyscy w dzieciństwie kochaliśmy filmy Disneya. W końcu czego można tu nie kochać? Piękne postaci, piosenki i wciągająca fabuła (dowodem na to jest fakt, że dzisiaj tak samo nas wciągają jak w wieku kilku lat!). Nic więc dziwnego, że producenci filmowi decydują się na tworzenie pełnometrażowych wersji z aktorami, znanych dziecięcych filmów. Pierwszy był "Kopciuszek" - w wielu, wielu odsłonach, klasycznej, nowoczesnej, a nawet rozśpiewany i roztańczony z Seleną Gomez w roli głównej.

 

Potem była "Alicja w Krainie Czarów" w reżyserii niezastąpionego Tima Burtona z Johnnym Deppem i Mia Wasikowski. Ten film również okazał się hitem na skalę światową. Niedawno głośno było o "Pięknej i Bestii" z Emmą Watson wcielającą się w Belle - tą kreację pokochał cały świat.

 

W końcu nadszedł czas "Aladyna"! Filmowa wersja już została potwierdzona, a nazwiska głównych bohaterów ujawnione. Kto zagra Aladyna i Dżasminę? Mena Massoud, znany z "Jack Ryan" i "Open Heart" oraz Naomi Scott, którą możecie kojarzyć m.in. z "Power Rangers". W bajcie pojawia się również Dżin, którego rolę otrzymał... Will Smith!

 

 

Jak spodobał się wam wybór tych aktorów? Spodziewaliście się kogoś innego?

 

Zobacz też: "Król Lew" wraca na ekrany w wersji... aktorskiej!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!