Reklama

#HAPPYLIFE

26.06.2017

Motyw flaminga to hit tego lata! Zdradzamy, gdzie znajdzicie najlepsze flamingowe ubrania i akcesoria!

Motyw flaminga to hit tego lata! Zdradzamy, gdzie znajdzicie najlepsze flamingowe ubrania i akcesoria! źródło: www.instagram.com/xeniaoverdose/

To prawdziwy must-have tego sezonu!

Dominika Kalinowska

Reklama

Czy flamingi to nowe jednorożce? My nie mamy wątpliwości! W tym roku, zwłaszcza podczas wakacji rządzić będą wszelkie akcesoria, dodatki i ubrania z motywem flaminga. Skąd takie zainteresowanie tym dużym i przepięknym ptakiem? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne - w te wakacje nie obejdziesz się bez flamingowych atrakcji!

 

Każda z nas widziała już chyba wielkie materace do pływania w kształcie różowego flaminga - to właśnie na nim pływały podczas swoich wymarzonych wakacji już w zeszłym roku blogerki, influencerki i największe gwiazdy. Tym razem motyw z tym gatunkiem ptaka rozprzestrzenił się także na ubrania, dodatki i akcesoria!

 

Jeśli więc planujecie niebawem urlop, nie możecie wybrać się na wyjazd bez kostiumu kąpielowego, okularów w kształcie flaminga czy chociażby wspomnianego materaca w kształcie flaminga - pamiętajcie - zdjęcie na nim to totalny must-have tych wakacji!

 

Sprawdźcie koniecznie, gdzie znajdziecie flamingowe cuda!

 

 


ZOBACZ: Oto oznaki wskazujące na to, że... jesz za mało czekolady!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!