Reklama

#HAPPYLIFE

26.06.2017

CookUp Box - jeszcze nigdy przygotowanie jedzenia nie było tak łatwe i przyjemne!

CookUp Box - jeszcze nigdy przygotowanie jedzenia nie było tak łatwe i przyjemne! źródło: materiały prasowe
TAGI: jedzenie

Zastanawiasz się, jak w końcu zmobilizować się do samodzielnego przygotowywania posiłków? Oto odpowiedź!

Dominika Kalinowska

Reklama

CookUp Box to coś, co zupełnie zrewolucjonizuje Twoje myślenie o kuchni i gotowaniu! Jeśli od dawna marzyłaś o tym, aby zacząć stołować się w domu, ale nie masz na to czasu ani pomysłu - CookUp Box załatwi to za Ciebie!

 

Recipe boxy to ciekawe przepisy dostarczone do domu wraz ze składnikami gotowymi do ich przygotowania. Usługa bije rekordy popularności na świecie, a teraz za sprawą CookUp ma szansę zyskać grono fanów także w naszym kraju! To idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby sami przygotowywać swoje posiłki, ale nie mają czasu i pomysłu na robienie zakupów, szukanie przepisów itp!

 

CookUp to przede wszystkim bardzo doświadczony zespół tworzący sieć studiów kulinarnych CookUp (firma od kilku lat zajmuje się organizowaniem warsztatów kulinarnych, międzynarodowych, autorskich kulinarnych programów integracyjnych, konsultingiem, czy tworzeniem programów kulinarnych). Za przepisy CookUp Box odpowiadają doświadczeni szefowie kuchni i kucharze na co dzień prowadzący warsztaty kulinarne w CookUp.

 

W każdym pudełku znajdują się (poza przepisami) komentarze dietetyczne, wraz z informacjami o wartościach odżywczych każdego dania. Ich autorką jest doświadczona dietetyczka Anna Jelonek, na co dzień prowadząca warsztaty dietetyczno-kulinarne w CookU!

 

Wypróbujecie? My jesteśmy na tak!

 

 

 

 

ZOBACZ: Oto oznaki wskazujące na to, że... jesz za mało czekolady!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!