Reklama

#HAPPYLIFE

26.06.2017

Oto oznaki wskazujące na to, że... jesz za mało czekolady!

Oto oznaki wskazujące na to, że... jesz za mało czekolady! źródło: www.istockphoto.com

Do tej pory uważałyśmy na to, by nie jeść jej za dużo!

Dominika Kalinowska

Reklama

Czekolada - każda z nas wie, z czym wiąże się ta przyjemność. Większość z nas uwielbia ją pod każdą postacią i nie ma w tym absolutnie nic zaskakującego. Niestety jesteśmy też świadome tego, z czym to się wiąże - dodatkowe kilogramy i przybieranie na wadze... Okazuje się jednak, że absolutnie nie wolno zupełnie jej pomijać i wykluczać ze swojego jadłospisu!

 

Nie ma co ukrywać - czekolada (niezmiennie) zawiera w sobie dużo cukru i tłuszczu (zwłaszcza te nadziewane, z dodatkami), ale zupełne pominięcie wyrobów czekoladowych ze swojej diety może być równie niezdrowe, co jej nadmierne spożywanie!

 

I chociaż czekolada pozostaje jednym z najbardziej kalorycznych słodyczy, warto przyjrzeć się temu, co może wiązać się z jej kompletnym wyeliminowaniem. Zasada jest prosta - im więcej procent kakao w czekoladzie, tym zdrowsza czekolada, a my powinnyśmy mieć zdecydowanie mniej wyrzutów sumienia :)

 

Sprawdźcie, jakie objawy mogą występować w naszym organizmie, gdy spożywamy zbyt małą ilość czekolady (cieszycie się?:))

 

 

 

ZOBACZ: Przez te zachowania faceci uważają kobiety za... nudne

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!