Reklama

#HAPPYLIFE

10.05.2017

Supermodelki zdradzają: oto najważniejsze triki, jak dobrze wyjść na zdjęciu!

Supermodelki zdradzają: oto najważniejsze triki, jak dobrze wyjść na zdjęciu! źródło: www.instagram.com/beauty/

Chcesz mieć idealne selfie? Posłuchaj, co mówią na ten temat supermodelki!

Dominika Kalinowska

Reklama

Każda z nas wie, co oznaczają te problemy - podkrążone oczy na każdym zdjęciu, podwójny podbródek, za grube nogi... Ciężko nam się ustawić, nasza twarz wygląda tak, jakbyśmy imprezowały przez całą noc, a my nie ruszałyśmy się z domu.

Prawda jest taka - wiele naszych mankamentów wychodzi na jaw na zdjęciu i nie ma co ukrywać - tylko nieliczni potrafią naprawdę je ukryć.

 

Przeglądając Instagram, często zastanawiamy się, czemu te wszystkie modelki i blogerki wyglądają idealnie już o 8 rano a na całonocnej imprezie nigdy nie zniszczyły im się włosy i nie rozmył makijaż.

Okazuje się, że wcale nie trzeba być supermodelką, a przede wszystkim, nie trzeba wyglądać jak ideał, aby dobrze wyglądać na zdjęciu i mieć interesujący Instagram.

 

Większość tzw. instagramowych piękności ma swoje triki na to, jak wyjść dobrze na każdym zdjęciu - nie tylko selfie, ale także podczas sesji (nawet tych w gronie rodziny, kiedy nie chcemy po raz setny z kolei wyjść smętnie i nieciekawie).

 

Koniecznie sprawdźcie, jakie porady, aby dobrze wyglądać na zdjęciu, zdradzają supermodelki, które codziennie mierzą się z takimi wyzwaniami!

 

 

 

ZOBACZ: 6 jednoznacznych sygnałów, że jesteście dla siebie stworzeni

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!