Reklama
Reklama

lifestyle

05.05.2017

7 powodów, dla których MUSISZ mieć czerwcowego JOYa!

7 powodów, dla których MUSISZ mieć czerwcowego JOYa!

Ten numer jest NAPRAWDĘ wyjątkowy!

Paulina Pietrzak

Reklama

Staramy się, by każdy kolejny numer coraz bardziej wam się podobał. W związku z tym czytamy każdy komentarz w social mediach, przeglądamy wasze maile i wsłuchujemy się w opinie. Mamy nadzieję, że to sprawia, że każdy z was znajduje cząstkę siebie. Za każdym razem stawiamy na autentyczność!

 

I taka jest także nasza czerwcowa gwiazda okładkowa - Deynn! Piękna, autentyczna, uśmiechnięta i totalnie zmotywowana i motywująca. Jednak nie tylko ze względu na nią warto kupić nasz nowy numer ;). Dlaczego jeszcze?

 

1. W dziale influencerka miesiąca Horkruks opowiada nam czego nigdy nie wyrzuciłaby z szafy i dlaczego na co dzień jest taka tajemnicza.

 

2. Zdradzamy jak zrobić idealne fit selfie i zdobyć za nie tysiące lajków.  Z nami twój Instagram będzie nie do poznania!

 

3.  Jak dobierać sukienki do swojej sylwetki? Nasza stylistka podpowiada, jak zawsze w nich olśniewać i ukryć mankamenty figury :)

 

4. To co wszystkie z nas lubią najbardziej - garść przepisów na najbardziej czekoladowe desery, które nie tuczą aż tak bardzo. P.S. uwielbiają je Gigi Hadid i Taylor Swift!

 

5. W dziale męski portret niesamowity Patryk Pniewski. Tylko nam zdradza co go onieśmiela w kobietach, a co sprawia, że nie może się im oprzeć.

 

6. Radzimy, jak uszczęśliwić partnera w sposób, o którym byś nigdy nie pomyślała - zabawą podczas seksu!

 

7. Oraz wypytaliśmy oddzielnie Deynn i oddzielnie jej narzeczonego - Daniela Majewskiego - o ich plan treningowy, żywieniowy, plany na przyszłość, z czego najbardziej są dumni i... co robią najchętniej wieczorami ;)

 

Zobacz też: Deynn pokazała zdjęcie sprzed 4 lat! Wow, jest nie do poznania!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!