Reklama

#HAPPYLIFE

28.09.2018

Oto 9 nawyków szczęśliwych par!

Oto 9 nawyków szczęśliwych par!

Czy Wy też to robicie?

Reklama

Każdą z nas otacza wiele par - przyjaciół, rodziny czy znajomych z uczelni. Jak stwierdzić, czy są one szczęśliwe lub czy NASZ związek jest szczęśliwy? Okazuje się, że są pewne nawyki, które dotyczą tylko tych par, które są spełnione i zadowolone ze wspólnego życia. Zaskoczona? Nie bądź! To proste oraz z pozoru, nieistotne gesty. To właśnie one pokazują nasze zaangażowanie oraz troskę o drugą osobę. 

Zastanawiasz się jakie są nawyki szczęśliwej pary i czy dotyczą one Ciebie? Patrz poniżej!

1.  Szanujecie siebie nawzajem 

Szacunek jest podstawą każdej relacji, a związku w szczególności. Jeśli dwie osoby się kochają oraz są ze sobą szczęśliwe, zawsze będą go sobie okazywać - nie z poczucia obowiązku, ale jako naturalna kolej rzeczy. 

2. Chcecie widywać się jak najczęściej

Widzieliście się rano, ale wieczorem już tęsknicie. Brzmi nieprawdopodobnie? Ale właśnie tak jest! Osoby zakochane oraz szczęśliwe, potrzebują częstego kontaktu z partnerem. Nie chodzi o wyjątkowe spotkania czy kolacje ze świecami, ale chociażby siedzenie w jednym pokoju i wspólne zjedzenie kolacji czy położenie się spać. 

3. Codziennie rozmawiacie

Nie ma dnia, żebyście się nie kontaktowali. Dzwonicie do siebie chociażby na kilka minut, żeby usłyszeć swój głos czy sprawdzić czy wszystko jest w porządku. To do partnera piszesz, gdy coś ważnego się wydarzy!

4. Wspólnie spędzacie czas ze znajomymi oraz rodziną

Zależy wam na dobrej relacji między partnerem a rodziną. Nie rozdzielacie swojego życia na trzy części, a łączycie je w jedno. Zbliżają się imieniny cioci czy impreza urodzinową przyjaciela?  Szczęśliwe pary będą chodzić na takie wydarzenia wspólnie!

5. Martwicie się o siebie nawzajem

Twój partner ma egzamin lub ważne spotkanie o pracę? Będziesz stresować się prawie tak bardzo jak on. Wracasz późno do domu? Twój chłopak będzie dzwonił i upewniał się, że dotarłaś bezpiecznie. 

6. Zawsze możecie na siebie liczyć

Niezależnie od tego, czy jest późna godzina w nocy czy jesteś na spotkaniu z dawno niewidzianą przyjaciółką. Twój facet Cię potrzebuje? Jest pewien, że może na Ciebie liczyć. I Ty wiesz, że to działa w dwie strony!

7. Codziennie mówicie sobie "Kocham Cię"

Nie wyznajecie sobie uczuć od święta, a każdego dnia. Nie boicie się powiedzieć co czujecie i nie wstydzicie się tych słów. Często zapominamy jak ważne jest, powiedzenie co czujemy i jak istotne jest poczucie, że ta druga osoba nas kocha. Te dwa słowa potrafią zdziałać cuda!

8.  Planujecie wspólną przyszłość

Nieważne czy chodzi o zbliżające się wakacje, czy ślub i dzieci. Gdy myślicie o przyszłości, widzicie partnera u swego boku. To cecha, która naprawdę charakteryzuje tylko (!) szczęśliwe pary. Jeśli wspólne życia jest dla was oczywiste i je planujecie, to znaczy że jesteście ze sobą naprawdę szczęśliwi!

9.  Trzymacie się za ręce oraz przytulacie

Zakochani często szukają ze sobą kontaktu, także fizycznego. On również jest niesamowicie istotny bo daje nam poczucie bezpieczeństwa. W końcu co innego chcesz zrobić, gdy Ci smutno, jeśli nie przytulić się do chłopaka i zapomnieć o wszystkim co niedobre? 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!