Reklama

#HAPPYLIFE

20.04.2017

Przezroczysta kawa hitem Internetu

Przezroczysta kawa hitem Internetu źródło: www.instagram.com/clrcff/

Wygląda jak woda i ma tylko 4 kcal - czy to możliwe?

Dominika Kalinowska

Reklama

Wiele z nas nie wyobraża sobie życia bez kawy. Nie wyobraża sobie pracy, skupienia, przeżycia 8 godzin w biurze bez kilku małych czarnych. Prawda jest niestety brutalna - częste spożywanie kawy może prowadzić nie tylko do obciążenia wątroby i żołądka, ale także stanowić sporą przeszkodę w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

 

Pewnym rozwiązaniem może być nowy wynalazek słowackiego przedsiębiorcy, który przerażony zbyt dużą ilością wypijanej przez niego kawy, wpadł na pomysł stworzenia tzw. Clear Coffee - produktu, którego z powodzeniem pomylisz z butelką zwykłej wody mineralnej.

Clear Coffe jest przezroczysta i ma identyczną konsystencję jak naturalna woda. Ponadto ma ten sam zapach i właściwości, co kawa, a dodatkową atrakcją są.. skromne 4 kcal, których dostarcza nam cała butelka.

 

 

 

Brzmi niewiarygodnie? My też jeszcze nie wierzymy, zwłaszcza że przezroczysta woda zupełnie nie barwi szkliwa, tak jak tradycyjne espresso.

Twórca Clear Coffee - David Nagy podkreśla "Jesteśmy uzależnieni od kawy. Przez to, jak wielu innych kawoszy, mamy problem z przebarwieniami na zębach i nie możemy cieszyć się ładnym uśmiechem. Na rynku nie znaleźliśmy jednak żadnej alternatywy dla kawy, więc postanowiliśmy stworzyć swój własny produkt, który ma takie same właściwości, lecz nie powoduje uszczerbku w wyglądzie".

 

Jednocześnie przekonuje on, że do produkcji napoju nie używa się żadnych chemicznych wynalazków, ani ulepszaczy, a stworzony napój jest tak samo "zdrowy" jak kawa.

Co Wy na to? Chcielibyście spróbować?

 

 

ZOBACZ: Najciekawsze stylizacje z Coachella 2017!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!