Reklama

#HAPPYLIFE

16.02.2018

7 nieoczywistych pytań, które zbliżą do siebie partnerów

7 nieoczywistych pytań, które zbliżą do siebie partnerów źródło: www.istockphoto.com

W związku najważniejsza jest szczerość. Zadaj mu te pytania, a zrozumiesz i jego punkt widzenia...

Dominika Kalinowska

Reklama

Nawet jeśli w Waszym związku wszystko dzieje się dobrze i nie wydaje Ci się, aby w najbliższej przyszłości cokolwiek mogło się zmienić - jesteście razem szczęśliwi i nie kłócicie się zbyt często, warto poznać punkt widzenia drugiej strony w kilku najważniejszych kwestiach.

 

Nawet będąc w długotrwałym związku można zapomnieć o tym, co ważne dla partnera i... przestać ze sobą rozmawiać.  W natłoku codziennych obowiązków, spraw, problemów, często zapominamy, jak ważnym łącznikiem między ludźmi jest szczera i głęboka rozmowa, dzięki której jesteśmy na bieżąco ze swoimi pragnieniami, potrzebami, kłopotami...

 

Warto pamiętać o tym, aby oprócz codziennych, przyziemnych spraw, które wspólnie nas dotyczą, zatrzymać się na chwilę i zadać kilka ważnych pytań drugiej osobie, by zrozumieć jej punkt widzenia, jeszcze głębiej poznać jej myśli i pragnienia.

 

Oto lista najciekawszych pytań, które warto zadać swojemu partnerowi - gdy dzieje się Wami źle, gdy nie macie dla siebie już tyle czasu, albo tak po prostu. Aby bardziej go zrozumieć i docenić.

 

 

 

ZOBACZ: Tych rzeczy NIGDY nie rób dla mężczyzny!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!