Reklama
Reklama

lifestyle

17.02.2017

7 rzeczy, które mówi każdy facet, jeśli... zdradza

7 rzeczy, które mówi każdy facet, jeśli... zdradza źródło: www.istockphoto.com

Myślicie, że rozpoznać zdradę jest ciężko? Okazuje się, że niektóre rzeczy od razu powinny zapalić nam czerwoną lampkę!

Dominika Kalinowska

Reklama

Każda z nas zapewne nie jeden raz w życiu zadawała sobie to pytanie: "Czy on przypadkiem nie ma kogoś innego?", "Czy mnie nie zdradza?" I tak naprawdę dopóki nie zdecydujemy się przeprowadzić własnego śledztwa (te, które potrzebują niezbitych dowodów stawiają nawet na prywatnych detektywów), w zasadzie głowimy się i zastanawiamy, mając co jakiś czas kolejne przypuszczenia.

 

Taki stan nie powinien trwać zbyt długo. Jeśli rzeczywiście czujemy, że coś jest na rzeczy i partner nie jest nam wierny, powinnyśmy to jak najszybciej sprawdzić. Najlepiej oczywiście szczerą rozmową, w otwarte karty, ale umówmy się... faceci nie po to zdradzają, żeby od razu wszystko wyłożyć nam jak na tacy.

Z drugiej natomiast strony, nie możemy ciągle zadręczać się myślą, że nasza druga połówka spotyka się z kimś innym i zaczęła nas zdradzać. Jeśli są to wyłącznie nasze przypuszczenia, musimy w miarę szybko postarać się to ustalić, ponieważ taka sytuacja może mieć negatywne skutki dla naszej relacji.

 

Okazuje się, że istnieje wiele "wskazówek", które powinny nam dać już sporo do myślenia. Oczywiście nie od razu oznacza to, że jak naszemu partnerowi zdarzą się nadgodziny w pracy, my od razu decydujemy się na rozstanie, bo dla nas to jawna zdrada. Jednak, gdy taka sytuacja zdarza się nagminnie i budzi nasze coraz większe wątpliwości - może warto być bardziej czujnym?

 

Sprawdźcie, co najczęściej mówią faceci mający romans!

 

 

 

ZOBACZ: #HurtBae to najbardziej wzruszające video ostatnich miesięcy

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!